7 slovenských wellness rájů, ze kterých se vrátíte znovuzrození

2. leden 2022
Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Vyměňte napětí za zázračné ruce nejlepších masérů, zimu za horká pohlazení luxusních saun a každodenní únavu za probuzení plné energie a skvělé nálady. Objevte naše nejoblíbenější slovenské oázy odpočinku, které se pyšní nejlepšími wellness & spa v zemi.

Royal Palace
Pětihvězdičkový hotel s prvotřídními službami lehce dostojí svému jménu. Do jednoho z nejluxusnějších míst na Slovenku míří hosté z celého světa nejen za přepychovým spa, ale také za širokou nabídkou léčebných procedur a špičkových zdravotních vyšetření. Vybalte kufry v elegantním pokoji, zabalte se do měkoučkého županu a nechce na sebe působit například léčbu zlatem s použitím 24 karátového drahého kovu. Vyzkoušejte prémiové léčebné koupele v Royal Bath, hydroterapie či termoterapie. Na výběr máte široké spektrum masážních technik a specializovaných masérů. V kombinaci s léčivou termální minerální vodou budete odjíždět jako znovuzrození.

Palace Hotel Pezinok
V původním vodním hradu ze 13. století a pozdějším sídle hraběcího rodu Pálffy najdete relaxaci, o které se jeho původním stavitelům ani nesnilo. Ať už sem přijdete za odpočinkem nebo romantikou, zdejší wellness ve vás zanechá příjemné pocity na těle i duchu. Už při vstupu vás zaplaví uvolnění, pohoda a příjemné teplo. Přivítá vás dvojice pávů v působivé mozaice, která zdobí prostor s nadstandardně velkou vířivkou. Zapomeňte na zimu v jedné z luxusních saun, například v té pro dvě osoby se speciálními sedačkami. Svěřte se do rukou profesionálů a vyzkoušejte masážní svíčku, procedury za použití enzymů a další speciality. Pokud si chcete dopřát soukromé wellness, rezervujte si Royal apartmán s vlastní vířivou vanou a soukromou saunou.
 

Hotel Amade Château
To, co nás nepřestane na tomto luxusním butikovém hotelu překvapovat, je přátelská pohostinnost a uvolněná atmosféra. Ačkoliv se nacházíte v přepychovém zámku, který leží na troskách rezidence šlechtického rodu Amadé, cítíte se tu od první minuty jako u dobrých přátel. Stejnou náladu si zachovává působivé Wellnes & Spa. Ponořte se do vnitřních i venkovních vyhřívaných bazénů, využijte relaxační doplňky, oddychové zóny, horké koupele i saunový svět. Speciálně saunový ceremoniál Sauna Show je nezapomenutelným zážitkem. Obsluha vám rada doporučí nejvhodnější proceduru či masáž za použití prémiových produktů z přírodních složek včetně produktů přímo pro muže. Dech vám vyrazí Hamam – velkolepé turecké lázně, které vás odnesou do dalekého Orientu.

Zochova Chata
V Zochově Chatě přesně vědí, co zamilované páry toužící po relaxaci potřebují. Luxusní čtyřhvězdičkový hotel v krásném prostředí Malých Karpat značí nejen únik do lůna přírody, ale i nalezení odpočatějšího Já. To vám pomůže objevit Welness & Spa komplex, do kterého vkročíte přes “procházku lesem” - speciální chodba spojená s masáží chodidel. Sauny, bazén, ledopád, víc než desítka masáží, ošetření pleti a procedur pro páry je jen malý výčet z toho, co tento ráj nabízí. Exkluzivní romantiku zažijete v intimním prostředí zahrady se soukromou saunou a hřejivou vířivkou pro dva pod korunami bukových stromů. Celý prostor, stejně jako zbytek hotelu, je postaven na principech Feng-Shui. Mnoho hostů ocení také hotelovou filosofii „Adult friendy“.

Hotel Elizabeth Trenčín
Přímo pod Trenčínským hradem se nachází wellness destinace, kterou jsme si velmi oblíbili právě kvůli Wellness Caracal & Spa s krásným designem a atmosférou starého Říma. Zamilovali jsme si hydromasážní bazén i sálavé teplo finské, bylinkové, parní a římské sauny. Ten pocit, když se vás dotkne teplý lávový kámen nebo ruce profesionála při havajské lomi-lomi masáži či zkrášlovacích procedurách s použitím luxusní kosmetiky Thalgo, je víc než příjemným zážitkem. Pokud zvolíte pobytový balíček Romantika, zažijete soukromé koupání při svíčkách v hotelu, který získal ocenění World Luxury Hotel Awards 2021 a 1. místo v kategorii „Nejromantičtější hotel na Slovensku“.

Hotel Kempinski High Tatras

Vítejte v mezinárodně oceněném nejlepším historickém hotelu v Evropě. Ve výšce 1351 metrů nad mořem, na břehu ledovcového jezera, na vás čekají nejlepší a nejkrásnější spa zóny, které vyrazily dech i nám – Zion Spa Luxury. Tým wellness odborníků vytvořil Spa nabídku, jež spojuje sílu přírody a to nejlepší z místních a světových léčebných tradic a ingrediencí. Vznikly tak originální léčebné procedury jako například Hory lásky, luxusní relaxační rituál navozující láskyplnou atmosféru. O vaše tělo se postarají mistři masáží a certifikovaní beauty odborníci. Zajímavou službou je Spa Menu Princezny Nely pro děti a náctileté slečny. Pokud přijedete v páru, doporučujeme rozmazlit své smysly v absolutním soukromí privátního VIP Spa Apartmánu.

Villa Helia
Vítejte v pohádkovém prostředí oravské přírody, v adult friendly penzionu Villa Helia, který často hosté přirovnávají k boutique hotelu. Je to jedno z těch míst, které je promyšleno do posledního detailu, nezapomíná na žádnou z vašich potřeb a zároveň nezruinuje vaši peněženku. Tady berou „privátní wellness“ opravdu vážně. Poznáte to sami v jednom z úžasných apartmánů s privátní vířivkou a vlastní infrasaunou. Nebojte se vyběhnout v županu ven a ponořit se do horké vířivky pod širým nebem, které po setmění rozzáří hvězdy. Krásné wellness vás čeká i uvnitř Villy spolu s nabídkou příjemných procedur. A protože tu myslí hlavně na zdraví, pěstují si majitelé vlastní bio topinambur, který pomáhá vyvažovat hladinu cukru v krvi. Je zakomponován do menu i produktů, jež je možné si
zakoupit.

Podobné články