12 10 18

čti více

Svatební cesta na Moravě

Že se na svatební cestu musí nutně do zahraničí? Nesmysl. Přesvědčte se o tom s GABI V KUCHYNI, která s manželem vyrazila do PROSECCO RESIDENCE HARDY

11 10 18

čti více

Kde se Praha stává velkoměstem

V úplném centru metropole, jen pár kroků od Obecního domu, si pojďte s týdeníkem EURO prohlédnout hotel COSMOPOLITAN, který spojuje půvab staré Prahy s luxusním zázemím

10 10 18

čti více

Domesi očima Olgy

Vydejte se s OLGOU PLOJHAR na vesnici, nečekejte ale české baroko, DOMESI BUDÍKOV je svou originální architekturou a krásnou dřevěnou fasádou trochu jako předzvěst lepších zítřků.

27 09 18

čti více

Jedna noc v hotelu Imperial

Málokdy se vám stane, že přespíte v hotelu ve vlastním městě. HOLKA Z ONLINU si vyzkoušela, jaké to je bydlet nad jednou z nejznámějších restaurací v Praze.

24 09 18

čti více

Amazing Morava

V rámci oslav výročí založení republiky se ZUZETA vydala objevovat krásy Česka. První její cesta vedla na Moravu. Podívejte se, která kouzelná místa navštívila.

18 09 18

čti více

Kašlete na hotel, jeďte K babičce

Kdy naposledy jste vyrazili na venkov? Kam jinam jet než K BABIČCE? Staré stavení uprostřed malebné vesničky v nejkrásnější části jižní Moravy má všechno.

14 09 18

čti více

Nirvána nad hladinou

V časopise RODINNÝ DŮM se dočtete, jak se ponořit do absolutního klidu ve WELLNESSFISHING, kde vás vyruší jen občasné šplouchnutí kaprů.

11 09 18

čti více

Harmonie moderního designu a středověku

S týdeníkem EURO jsme se tentokrát vypravili do Mikulova, kousku Itálie, z vůle Boží přeneseného na Moravu, kde jednoduše musíte navštívit penzion ŠTAJNHAUS.

06 09 18

čti více

Moderní tvář vinařství

Pojďte spolu s týdeníkem EURO objevit krásy Jižní Moravy a nechte se zlákat na ochutnávku ve VINAŘSTVÍ VÁCLAV.

27 08 18

čti více

Víkend se vším, co člověk potřebuje

Toužíte navštívit během jednoho víkendu vinný sklípek, kosmetický salon, zajít si na vynikající večeři, strávit odpoledne u rybníku, večer ve spa a přitom se nepohnout z místa? Vyzkoušejte to stejně jako HOLKA Z ONLINU v HOTELU GALATEA.

19 08 18

čti více

Relax v lesku třicátých let

Časopis MŮJ DŮM s námi objevuje funkcionalistickou VILU ČISOVICE, která se po rekonstrukci probudila k novému životu.

16 08 18

čti více

10 žhavých novinek Amazing Places, které ještě neznáte!

V tomto článku najdete od nás nejzajímavější tipy na novinky, které jsme objevili během letošního léta