přečíst

Covidový a postcovidový čas turismu v Čechách, na Moravě a ve Slezsku

Na jedné straně přeplněné hotely na horách či chalupy praskající ve švech. Na druhou stranu města dříve přetékající dnes prázdná.

přečíst

OTEVÍRÁME NOVOU POZICI V TÝMU AMAZING PLACES - OBCHODNÍ A MARKETINGOVÝ ŘEDITEL

Hledáme pracovitého a kreativního člověka.

přečíst

HLEDÁME SENIOR ACCOUNT MANAGERA DO TÝMU AMAZING PLACES

Sháníme nového parťáka do týmu.

přečíst

Jižní Morava

Umění žít. I takto by se dala charakterizovat Jižní Morava. Co je třeba na moravě vidět, ochutnat a kde přespat se dočtěte v novém vydání TOP FASHION.

přečíst

Už máte svůj dárkový voucher?

Víte, že máme k dispozici dárkové vouchery? Využít ho můžete na více než 150 kouzelných místech. Máme pro vás několik neprůstřelných důvodů, proč ho pořídit!

přečíst

Andělé HN v akci

Glamping je v Česku fenoménem, úspěšný projekt musí mít nadšené majitele, říká ředitelka Amazing Places. Přečtěte si rozhovor s Hankou Krausovou pro HOSPODÁŘSKÉ NOVINY.

přečíst

Praha, jak ji neznáte

Pořád jste ještě nesbalili kufry a nevyrazili na noc do Prahy? Na nic nečekejte. Prahu takhle vylidněnou možná už nikdy jindy neuvidíme. Kam zajít na drink, co vidět a kde se ubytovat?

přečíst

Život jako na zámku

O životě na zámku už nemusíte jen snít. Nemusíte být ani z aristokratické rodiny a dokonce ani dámy nemusí čekat na to, jestli se princ Harry náhodou nerozvede. Víme o třech nejkrásnějších zámcích v Čechách.

přečíst

Překvapivá gastronomie v Olomouci

Olomouc šlape Praze na paty! Vyrazte sem za dobrým jídlem, ještě lepšíma drinkama a amazing ubytováním.

přečíst

Farmárske nebe

Majitelia domčeka, ktorý sme navštívili sa stretli v Amerike. Už vtedy vedeli, že ich baví zariaďovanie. O tom, ako vybudovali Orchard House sa môžete viac dočítať v slovenskom magazíne LEPŠIE BÝVANIE.

přečíst

Kam musíte vzít své nové kolo

Náš profi expert Jirka, který brázdí Česko a dokumentuje to na našem profilu Amazing Places na kole pro vás ve spolupráci s Volvo cars vytipoval tři trasy, kam můžete vzít své nové kolo na rande.

přečíst

Do Hanácké metropole na dámskou jízdu

Hola hola, Olomouc volá! Vyrazily jsme LEO EXPRESSEM na dámskou jízdu do Long Story Short. A co jsme tam dělaly?