přečíst

MÍSTA, KDE MAJÍ VOLNO NA VÁNOCE

Toužíte letos Vánoce strávit tak trochu jinak? Co třeba na jednom z našich kouzelných míst? Zjistili jsme pro vás, kde mají ještě volno.

přečíst

AKTIVNĚ PO ČESKU

Užívejte víkendy v pohybu, plné mentální relaxace, a nepřestávejte objevovat. Možností je spousta! Budete překvapeni, kolik zážitků si dovezete zpět. Přečtěte si více v článku, který jsme napsali s časopisem ACTIVESPORT

přečíst

AMAZING PLACES SLAVÍ PĚT LET

Je to neuvěřitelné, ale Amazing Places funguje už pět let a my se s vámi rozhodli k tomu malému výročí podělit o pár interních informací. Jste zvědaví?

přečíst

Ideální místo pro svatbu

Svatební sezona je sice pomalu už u konce (přesto stále větší množství lidí už preferuje svatby i v zimních měsících), ale už je nejvyšší čas začít plánovat svatbu na příští rok.

přečíst

Čas zrání vinné révy

Přichází doba slavností vína! Nechte se inspirovat v článku, který jsme napsali s časopisem MARIE CLAIRE, kam se za dobrým vínem vypravit, a objevte místa vskutku kouzelná...

přečíst

Pohádková dovolená v Telči

Uprostřed pohádkového náměstí stojí budova z 16. století - Chornitzerův dům za jejíž majestátní dřevěnou branou a modrou fasádou se skrývají čtyři nadstandardně zařízené apartmány o kterých jsme pro vás napsali v týdeníku EURO

přečíst

Römerquelle Places

Co vás napadne ve spojení se značkou Römerquelle? Nás rozhodně dobré jídlo. Podívejte se na náš společný výběr míst, kam se vypravit za skvělou gastronomií.

přečíst

TOP Amazing Places 2019

S radostí vám oznamujeme, že po roce opět vychází příloha týdeníku Euro s těmi nejkouzelnějšími místy za rok 2019!

přečíst

Nejkouzelnější místa 2019

Uspořádali jsme již druhý ročník Amazing Places party, abychom ocenili ta nejkouzelnější místa, která u nás máme a především, abychom oslavili naše páté narozeniny. A kdo že získal cenu nejkouzelnější místo roku 2019?

přečíst

Lákavá smyslnost

Není nutné hnát se do dalekých tropických oblastí, když naše domovina skýtá pompézní wellness hotely. Ve kterých si podzimní počasí užijete, si přečtěte v článku, který jsme pro vás napsali spolu s časopisem LUXURY.

přečíst

Rekonstrukce roku

Z původní barokní sýpky je designový skvost - HOTEL LOTRINSKÝ, který je nominován na Českou cenu za architekturu přečtěte si více v článku, který jsme pro vás s týdeníkem EURO napsali..

přečíst

Soutěž, jaká u nás ještě nebyla!

Kouzelné místo nedaleko Salzburku. Nenechte si ujít skvělou možnost vyhrát pobyt v Chalet Luxus Lodge.