přečíst

10 cool rozhleden, které byste letos měli rozhodně navštívit

Pojďte se spolu s námi předsvědčit o tom, že rozhledny už dávno nejsou jenom věžičky s rozviklanými schody, které vedou nahoru a dolů.

přečíst

Elegantní ubytování v srdci Prahy pod hlavičkou Chateau Mcely

Rádi byste si dopřáli něco opravdu výjimečného? Co takhle prozkoumat srdce Evropy - v dalším článku pro magazín EURO vám prozradíme víc.

přečíst

10 amazing míst, na kterých si to užijí především chlapi

Tento článek je věnován nejen mužům, ale všem, co mají rádi rockovou hudbu, sjíždění kopců na dvou kolech a vyzrálé hovězí steaky.

přečíst

Dvůr Haniš - citlivá rekonstrukce bez kompromisů

Ve spolupráci s magazínem EURO jsme napsali o místě, kde vám nabídnou možnost prožít čas v nádherné krajině nedaleko Adršpašsko-teplických skal.

přečíst

10 inspirací, kde strávit po lockdownu teambuilding s kolegy

Protože věříme, že se vše brzy vrátí do starých kolejí, nabízíme vám místa, kam vzít svůj otestovaný a ideálně proočkovaný tým. Tady se nápady jen pohrnou!

přečíst

Projekt "Hide in city" - Dovolte si ztratit se ve městě

Také už vás nebaví přesunovat se jen v rámci ložnice a kuchyně a svůj byt znáte do posledního detailu? Odjeďte na výlet a nechte se okouzlit unikátním Hide in city.

přečíst

10 kouzelných míst, kde si užít svatbu jako na zámku

Situace posledních měsíců veselkám moc nepřeje. Dnešní doba přináší spoustu výzev, i přesto by byla škoda na váš letošní svatební den rezignovat.

přečíst

Fenomén glamping: Komfort pro městské dobrodruhy

Přečtěte si o něm víc v článku od časopisu Glanc a rozhodněte se, které dobrodružství bude pro vás - v korunách stromů, v maringotce anebo na vodní hladině?

přečíst

10 snových míst pro váš nezapomenutelný svatební den

Jestli na vás tradiční svatby působí těžkopádně a toužíte po něčem svěžím a originálním, zvolte svatbu, kde se nevěsta stane vílou a ženich elegánem s vlněnou košilí.

přečíst

Trendy cestování v roce 2021 aneb budeme vůbec cestovat?

Dobrou zprávou je, že cestovat budeme. Ale rozhodně už to nebude jako dřív. A pokud hádáte, že v tom má prsty Covid-19, hádáte správně.

přečíst

10 kouzelných míst jako stvořených pro jógové pobyty

Sezení u počítače už bylo dost. Je třeba se protáhnout, prodýchat se ke zdraví a najít ztracenou rovnováhu. Pozdravte slunce konečně někde jinde než doma.

přečíst

Otevřený dopis poskytovatelů ubytovacích služeb

Současná situace nám není lhostejná, proto se připojujeme k žádosti o otevření ubytovacích služeb v individuálních ubytovacích zařízeních.