přečíst

Tak tohle je Kolovna

Sledujete naše cyklotoulky AMAZING PLACES NA KOLE? Pak si možná říkáte, co je to ta často zmiňovaná KOLOVNA. Přečtěte si, co vše pod tímto názvem najdete.

přečíst

12 kouzelných míst, o kterých ještě nevíte

Představíme vám místa, která patří k našim tajným favoritům. Moc se o nich ještě neví, a tak je posíláme do světa, abyste je mohli vyrazit objevovat s rodinou, přáteli nebo třeba s kolegy z práce

přečíst

Skrytý poklad Lužických hor

Přesně to je Jítravský dvorec – kouzelné místo mezi Libercem a Novým Borem, kde byste asi jen těžko hledali hotel a penzion s vlastním chovem dobytka. S týdeníkem EURO jsme pro vás tohle místo našli!

přečíst

10 tipů, kam vyrazit na dámskou jízdu

Jednou za čas je fajn vyrazit si jen tak v holčičím složení a užít si den dva někde společně. Ať už budete chtít do hor nebo si dát sklenku dobrého vína, tady pro vás máme pár tipů.

přečíst

Za krásami Valašska na elektrokole

Nahlédněte s námi do kouzelné CHALUPY SIHELNÉ, která svým hostům poskytuje skvělé zázemí i půjčení kol k výletům a objevům po okolním Valašsku.

přečíst

10+1 míst, kam se jet v létě vykoupat

Přinášíme vám pár tipů na místa, kam se jet v tomto horku osvěžit. Teploty stoupají a my už se vidíme na lehátku u bazénu. Pojďte se zchladit s námi.

přečíst

Místo (nejen) s vášní pro kolo

Objevte s námi a magazínem THE BUSINESS trochu zapomenutý kout Olomouckého kraje, mezi kopci schovanou horskou obec Hynčice pod Sušinou, kde se nachází penzion Kolovna.

přečíst

Udělejte radost

Už jí nemusíte číst myšlenky, prostě práskněte, že jsme dárek tentokrát poradili my i s časopisem TRAVELDIGEST.

přečíst

Kouzelné chaty a chalupy

Dovolená u moře je fajn, ale věřte, že dokonalý relax zažijete i doma. Společně s časopisem BLESK PRO ŽENY doporučujeme..

přečíst

Krása se skrývá v detailu

Pokud jste milovníci hor, preferujete komfort apartmánů a oceníte interiéry propracovanédo nejmenšího detailu, s týdeníkem EURO pro vás máme tip, místo uprostřed Pece pod Sněžkou!

přečíst

Jizerské traily a vyhlídky

Vydejte se s námi na kole do hor vyzkoušet lesní stezky! Provedeme vás krásnou chalupou JIZERSKÁ VYHLÍDKA a ukážeme, co je vlastně Singltrek pod Smrkem, který láká nespočet cyklistů.

přečíst

Choose Love Every Day

Nalaďte se na letní romantiku. Jak si užít dokonalé léto nebo se dokonce zamilovat v Chateau Mcely?