přečíst

Chalupa Sklářská - chaloupka v Jizerských horách plná pokladů

Mít chalupu na horách, která vám bude pomáhat s rodinným rozpočtem - o tom jsme napsali do dalšího čísla magazínu EURO.

přečíst

10 kouzelných míst, která nezruinují váš rozpočet

Vyberte si z našich tipů na výlet ve dvou či rodinnou dovolenou bez nutnosti sahat hluboko do svých úspor. I takových míst u nás najdete spousty.

přečíst

Česko čeká turisticky nejsilnější rok, očekává šéf Amazing Places

Přečtěte si zajímavý rozhovor našeho zakladatele Petra Kotíka pro Mladou Frontu DNES o Amazing Places, cestování a výhledech na letošní rok.

přečíst

10 míst v jižních Čechách, kde mají volné prázdninové termíny

Málokterý region je tak populární, jako právě jižní Čechy. Rybníkářská oblast, historický Český Krumlov, dechberoucí lipenská přehrada a svérázná Šumava čeká!

přečíst

Amazing Places posilují image a rozrůstají se o další projekty

Kouzelná místa se rozrůstají o další domény a nově i tištěný magazín. Víc se dozvíte v rozhovoru s naším zakladatelem Petrem Kotíkem pro Marketing a Media.

přečíst

10 nejkrásnějších přírodních koupališť pro léto v Česku

Dovolená bez koupání jako by nebyla. Občas je dobré utéct z městských bazénů a přelidněných nádrží a nechat se unášet na vlnách přírody. Víme kde.

přečíst

10 míst pro rodiče s dětmi, kde mají volné prázdninové termíny

Není nic krásnějšího než pozorovat spokojené dítě s úsměvem od ucha k uchu. Vyražte na místa, která si vaše ratolesti užijí a kde si zároveň krásně odpočinete.

přečíst

Jarní cesta vlakem Leo Express na kouzelná místa na Slovensku

A pokud stejně jako my milujete cestování vlakem, připravili jsme si pro vás několik krásných míst na Slovensku, která jsou na dosah ruky (a taky kolejí).

přečíst

5 kouzelných míst na Jižní Moravě, kde si užijete soukromí

Toužíte po místě s atmosférou italského Toskánska, ale nechce se vám cestovat tisíce kilometrů? Propadněte kouzlu Jižní Moravy, kraje slunce, vína a srdečných lidí.

přečíst

Podpořte Amazing Magazin na HitHitu a staňte se předplatiteli

Je to tak - v květnu letošního roku patří světlo světa první číslo našeho časopisu a vy můžete být mezi prvními, kdo jím budou listovat.

přečíst

10 adults-only míst aneb když si chcete odpočinout od dětí

Své ratolesti milujeme, ale někdy si dokážeme představit pár dní bez nich. Pro takové případy máme v zásobě místa, kde je pobyt povolen pouze dospělým.

přečíst

Zažijte nezaměnitelné kouzlo Valašska v Chalupách pod Šenkem

O tom, jak se bydlení v původních staveních stává nejen v Česku čím dál populárnější, jsme napsali v dalším článku pro magazín EURO.