přečíst

10 míst, kde se budete na home office cítit jako na dovolené

S home office se poslední rok potkala asi většina z nás. Co takhle zkusit změnit prostředí a zajet na místa, odkud se vám bude pracovat jedna radost?

přečíst

Kdo marketing dělá dobře, má navrch

V letošním roce plánujeme spoustu novinek. Jednou z nich je i spuštění vlastního rezervačního systému - přečtěte si o tom více v rozhovoru s Klárou Honzíkovou pro Mediaguru.cz.

přečíst

10 kouzelných chaloupek na českých horách

Oklepat sníh z bot, zatopit v kamnech a poslouchat, jak v něm praská oheň. Pojďte s námi objevit kouzelné chaloupky, kde tuhle zimní pohádku zažijete.

přečíst

Vláda šašků a šarlatánů - naše vyjádření k aktuální situaci

Od jara se všichni snažíme chápat důvody vládních nařízení. Více méně jsme poslušní. Občas nadáváme, ale spíše ani ne tak pod fousy jako spíše pod roušku.

přečíst

10 kouzelných míst, kam vyrazit za sněhem

Ráno se probudit, roztáhnout závěsy a zadívat se do zasněžené pohádky. Pojďte se s námi na chvíli zasnít a vyrazit na místa, kde o sníh nebývá nouze.

přečíst

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým s naším Dárkovým voucherem

Zapomeňte letos na složité vymýšlení dárků a trávení hodin na různých e-shopech. Pořiďte svým blízkým výlet a zážitek. Darujte jim možnost odpočinout si od stresu a nejistoty posledních měsíců.

přečíst

Útěk z města

Ležíte pod nadýchanou peřinou v dřevěné posteli. Oknem probleskují první paprsky slunce. Máte ještě zavřené oči, ale už slyšíte šumění stromů a zpěv ptáků. Dneska nic nemusíte.

přečíst

10 tipů na vánoční dárky, které nás baví

Dali jsme hlavy dohromady a vybrali pro vás 10 tipů na dárky pro vaše nejbližší, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Podpořte české tvůrce a jejich originální produkty.

přečíst

Podpořme hiporehabilitační středisko Majoránek

Věříme, že péče o sebe, relax a intenzivní zážitky jsou cestou ke spokojenému životu i vztahům. Přesto bychom neměli zapomínat na druhé a především na ty, kteří se bez naší podpory neobejdou. Pomozme společně handicapovaným dětem.

přečíst

V hlavní roli Veronika a Kateřina

Herečku Veroniku Arichtevu a blogerku Kateřinu Saint Germain spojuje spousta společných témat. Obě jsou navíc maminky malých dětí a vášnivé cestovatelky, které rády objevují nová místa.

přečíst

Amazing tým se představuje

Za poslední měsíce se náš Amazing tým rozrostl a proměnil. Pokud vás zajímá, kdo všechno za Amazing Places stojí, a chcete nahlédnout pod pokličku fungování projektu, tak tohle bude článek pro vás.

přečíst

Začtěte se do výběru kouzelných míst

Rok se s rokem sešel a vy si i letos můžete pořídit časopis Amazing Places s výběrem těch nejkouzelnějších míst v Česku a na Slovensku.