Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Jsme parta nadšenců, která ví, že to, co hledáme, máme často pod nosem.

Náhledová fotografie. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Na svých cestách jsme objevili desítky kouzelných míst od romantických chalup, útulných roubenek, mlýnů a statků až po výjimečné apartmány a hotely.

Už víme, že za skvělou dovolenou nemusíme cestovat po světě, ale že máme mnoho krás přímo pod nosem.

Projeli jsme Česko, Slovensko, Rakousko a zdaleka nekončíme.

Mapujeme pro vás naše nejoblíbenější kouzelná místa. Najdete v nich kvalitní služby, nádherné prostředí, tradici, styl, dobrý design i výborné jídlo. Většinu z těchto míst vybudovali jejich hrdí majitelé, kteří do své práce dávají celé své srdce. A my víme, že takové nadšení a zápal pro věc je prostě znát.

Náhledová fotografie. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Náhledová fotografie. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Místa, kam bychom nejeli podruhé, u nás nenajdete.

Všechna místa jsme sami vyzkoušeli. Vybíráme takové prostory, které se nezasekly v minulém století, ale které svou gastronomií, úrovní služeb a designem odpovídají tomu, čemu většina z nás říká “západní standard”. Chceme ukázat, že “český standard” už dávno nejsou jen umakartová jádra, otrávený personál, zašedlé záclony, včerejší rohlíky k snídani a plesnivé koupelnové závěsy.

Amazing tým

Jsme každý jiný, dohromady nám to ale parádně šlape. Nejspíš to bude tím, že nás spojuje láska k tomu, co děláme.

Václav Vítek
Managing Director
Veronika Dvorská
Director of Sales and Marketing

Naši ambasadoři

Kromě stálého týmu, který jsme vám tu představili, k nám neodmyslitelně patří také řada osobností jak z České, tak Slovenské republiky, kteří jsou našimi ambasadory.

Kateřina Saint Germain

Kateřina Saint Germain patří minimálně podle počtu sledujících na sociálních sítích k největším influencerům v oblasti jídla. Profesi foodblogerky se Kateřina věnuje už 6 let na svému blogu s názvem My Cooking Diary. Po třech letech jejího blogu zájem o recepty tak vzrostl, že se rozhodla na podzim roku 2017 vydat svou první kuchařku s názvem Zdravý měsíc s Kačí. Ta je odrazem jejího zdravého životního stylu, který se vyvíjel od tradiční české kuchyně až po vyvážené pokrmy.

Instagram

Patricie Pagáčová

Patricie Pagáčová je česká herečka, která se ve světě kamer pohybuje už od svých 8 let. Její první větší role byla v seriálu Ranč U Zelené sedmy. Následovalo 15 let v nekonečném seriálu Ulice a 2x ji diváci mohli vidět coby porotkyni v show Superstar. Aktuálně hraje také v divadle Na Jezerce. Patricie miluje cestování a se svou rodinou ráda objevuje krásy (nejen) České republiky. Je maminkou dcery Bibiany, která je stejně akční jako její rodiče, takže vyrážet na výlety je pro celou rodinu nejoblíbenější aktivitou.

Instagram

Partneři

VISA
Nespresso
Volvo
Iqos
Manufaktura
Specialized
Placehunter
fajn radio
HC Sparta Praha
new look media
iWant
LePatio
Thule
RFP
EGOE