Grand Hotel Kempinski High Tatras

Kouzelné místo na Slovensku

Pokud patříte mezi zaryté romantiky, kteří hledají tu pravou kombinaci luxusu a pohádkových kulis s kapkou kýče, pak se necháte snadno okouzlit právě tímto místem. Na břehu ledovcového jezera ležící Grand Hotel Kempinski High Tatras na vás totiž nejprve zapůsobí svým názvem, a pak vám výhledem na majestátní vrcholky hor vyrazí dech. Vítejte v mezinárodně oceněném - Nejlepším historickém hotelu v Evropě!Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Restaurace
  • Vana
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Hotel Kempinski se nachází v těsné blízkosti Štrbského plesa ve výšce 1 351 metrů nad mořem a tvoří ho tři historické budovy - nejstarší Jánošík, Kriváň a Hviezdoslav, které byly vybudovány v rozdílném období. Vznikl tak impozantní hotelový komplex, který skvělým způsobem zachytává romantiku a půvab královských časů a zároveň poskytuje veškerý luxus a pohodlí dnešní doby. Kombinace jezera a nadmořské výšky pak vytváří jedinečný efekt známý jako “klimatické spa”.

Kde budete spát

Po celý rok se můžete ubytovat v jednom z 98 luxusních pokojů s výhledem na jezero nebo okolní přírodu a probouzet se tak do svěžího rána, plného horského vzduchu. Každý pokoj je vkusně zařízen a vybaven obývací částí i psacím stolem. Vybrat si ale můžete i z 18 exkluzivních apartmánů pro skutečně královský pobyt. Může to být prostorný junior apartmán pro rodinnou dovolenou, novomanželský apartmán pro nezapomenutelnou svatební cestu nebo třeba Deluxe Tower apartmán s vlastní vyhlídkovou věžičkou.

Co tam můžete dělat

Jednoduše řečeno – královsky relaxovat! Hotel Kempinski se totiž pyšní jednou z nejlepších a nejkrásnějších Spa Luxury zón v Evropě s rozlohou 1 300 metrů čtverečních a dechberoucím výhledem přímo z bazénu. Kromě perfektních wellness služeb tu najdete také fitness centrum s vybavením pro kompletní trénink nebo nejrůznější spa procedury. Pro rozmazlování svých smyslů v absolutním soukromí si lze rezervovat privátní spa apartmán. A ven z hotelu vás snadno vyláká okolní příroda, která nabízí nespočet výletních cílů, turistických tras, cyklostezek i lyžařských sjezdovek.

Co byste měli ještě vědět:

  • Hotel disponuje dvěma konferenčními místnostmi s kapacitou až 120 hostů.
  • Parkování je možné v garážích za příplatek.
  • Hotel je ověnčený mnoha mezinárodními cenami, například je to nejlepší svatební hotel na Slovensku.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Kouzelná místa na Slovensku 2019 Vítěz v kategorii Kouzelná místa na Slovensku 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Noc na Lomnickom štíte

Upper Class

Hotel Tri Studničky

Upper Class

Chata Kamenie

Kouzelné chalupy

Mountain Resort Ždiar

Apartmány

Horský Hotel Sliezsky dom

Hotely