Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 6208.30 Kč
za noc
Hotel Seidorf ***** je exkluzivním místem na mapě polských Krkonoš a svým hostům nabízí výjimečné i přímo na míru šité zážitky, na které jen tak nezapomenete. Stylové prostory, prvotřídní menu, báječné wellness & spa, ale i umění a sport. A to vše v krásné horské scenérii. Na své si zde rozhodně přijdete.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Současná charakteristická i unikátní podoba hotelu je výsledkem citlivé rekonstrukce původní budovy hotelu Hainbergshöh, který zde působil už na konci 19. století. Respekt k tradiční architektuře a specifikům regionu ve spojení s nejnovějšími trendy a prvotřídním přístupem k hostům tak v celém prostoru kouzlí výjimečné genius loci.
Číst více
Vítěz v kategorii Polsko 2023
Wellness
Venkovní bazén
Místo na teambuilding
V okolí sjezdovky
Turistika
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Restaurace Szyszka

Menu restaurace nabízí sezónní, jednoduchou, ale velmi elegantní kuchyni založenou na produktech nejvyšší kvality i tom nejlepší z regionální tradice. Dalším top zážitkem, který tu na vás čeká, jsou degustační večeře tvořené dle preferencí a chutí hostů.

Let balonem

Vyzkoušejte si, jaké to je být hlavou až v krkonošských oblacích. Jednou týdně startuje balon přímo od hotelu.

Aktivně a pestře

Dopřejte svému tělu pestrý pohyb - na treku mezi krkonošskými vrcholy, na hotelových kurtech s tenisovou raketou či na kole na zdejších singletrack stezkách se zaručeně skvěle rozpohybujete.

Vinný sklep

Prozkoumejte jedinečný výběr vín nejen z celého světa, ale i regionální vína z vynikajících polských rodinných vinařství.

Seidorf Wellness & Spa

V nepřeberném množství relaxačních procedur, masáží a rituálů si zcela jistě každý najde to své. Nás okouzlily venkovní vířivky a hlavně infinity pool s infinity výhledy…

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Liczyrzepy 80
58-564 Sosnówka
Navigovat Web