Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 200 Kč
za noc
"Vím, proč se vrátím" - to je motto místa uprostřed romantické podkrkonošské přírody. Místa, které nás okouzlilo natolik, že už jsme se sami několikrát vrátili. SILVERSTONE Living je zážitkový luxusní wellness rezort, který propojuje rodinnou farmu a privátní spa. Místo, které si každý zamiluje pro jedinečné kouzlo a energii, nabízí nejen nevšední zážitky a výjimečnou atmosféru, ale především naprosté soukromí a klid.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nechte se rozmazlovat vynikající kuchyní, ochutnejte vína z domácí vinotéky, vyzkoušejte některé z aktivit pod vedením profesionálů, relaxujte ve wellness & spa pod širým nebem nebo v solné jeskyni a nechte si připravit balíček individuálních služeb podle vlastních představ. SILVERSTONE splní přání i toho nejnáročnějšího klienta.
Číst více
Vítěz v kategorii Kouzelná novinka 2022
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Koupací dřevěný sud
Farmářské produkty
Přijímáme vouchery AP
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Wellness pro tělo & duši

Dopřejte harmonii a relaxaci všem vašim smyslům. K dispozici vám tu bude vnitřní a venkovní wellness s koupacími vanami a vyhřívanou dřevěnou kádí v solné jeskyni, finská sauna s ochlazovacím bazénem, aroma sauna, venkovní krytý whirlpool s barem na občerstvení. Při uvolňující masáži a kosmetice můžete vyzkoušet čistě přírodní kosmetické produkty.

Pro milovníky koní

SILVERSTONE je jedním z největších chovatelů koní plemene Quarter Horse. A protože nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně, také hosté si mohou vychutnat jedinečné okamžiky v sedle. V nabídce jsou jízdy pod vedením trenéra v kryté jezdecké hale nebo vyjížďky na koni. Pokud jste zkušenějším jezdcem, můžete vyrazit do přírody individuálně na některém ze sportovních koní.

Výjimečnost rezortu

Jedinečné propojení místa s přátelskou rodinnou atmosférou a individuální péčí vám dává pocit, že sem patříte. Domácí produkty biofarmy a speciality zdejšího šéfkuchaře chutnají ještě lépe s čerstvými bylinkami a v prostředí, kde se cítíte jako doma.

Obklopeni přírodou

Při romantické procházce po okolí si prohlédnete pasoucí se stáda westernových koní a hříbat a jistě nepřehlédnete ani dlouhorohý americký skot nebo ostatní obyvatele farmy, včetně lamy, koz, oslů a papoušků.

Nejen na svatbu

Rezort je přímo stvořený pro pořádání rodinných nebo firemních oslav. Zvláštní pozornost je tu věnována svatbě, která díky důrazu na detail a krásnému svatebnímu apartmánu získá v resortu neokázalé romantické kouzlo.

Soukromí

Naprosté soukromí a klid si můžete naplno užít během všedních dnů, kdy je ranč rezervován výhradně dospělým a je to vhodný čas pro konání akcí. Víkendy, svátky a prázdniny jsou naopak otevřené pro rodiny s dětmi, které jsou tu obklopené všemi zvířátky jako v ráji.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bystrá nad Jizerou č.p.7
513 01 Semily
Navigovat Web