Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 200 Kč
za noc
Penzion Dubina, jehož název odkazuje na romantickou ulici Horní Dubina v centru Litoměřic, kde se nachází, přináší nádherný výhled na místní památky, moderní interiér a pohodlné ubytování v 8 unikátních pokojích. Navíc je skvělým výchozím bodem pro objevování krás Litoměřic a jejich okolí, které stojí za to poznat.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Interiér penzionu spojuje noblesu renesančního města s prvky art deco a skandinávským stylem, což vytváří jedinečnou atmosféru a zvyšuje pohodlí pobytu. Každé ráno začíná bohatým snídaňovým bufetem a milovníci venkovního posezení jistě ocení možnost večerní relaxace na kouzelné zahrádce. Po snídani se bufet promění ve společenskou místnost, kam si hosté mohou zajít na kávu, ohřát jídlo pro děti nebo si připravit něco rychlého pro sebe.
Číst více
Netflix/HBO
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Místo na teambuilding
Ve městě
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Hrad Litoměřice

Gotická perla v srdci města nabízí mimo jiné expozici českého vinařství s možností ochutnat místní vína.

Hrady a zámky

Objevte bohaté dědictví v okolí Litoměřic a navštivte zříceninu hradu Házmburk nebo zámky Libochovice a Ploskovice.

Káva s párou

Zažijte atmosféru prvorepublikové železnice a vychutnejte si výběrovou kávu v čekárně bývalého nádraží Litoměřice Město.

Labská stezka

Pro milovníky cyklistiky je tato dálková cyklotrasa, která zahrnuje i trasu Praha - Drážďany, ideálním způsobem, jak objevovat okolí na kole.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Horní Dubina 276/10
41201 Litoměřice
Navigovat Web