Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 279 Kč
za noc
Stačí vyjít jeden z kopců Jizerských hor a objevíte tenhle poklad. Okouzlí vás 3 dominantní budovy s obklady ze starého kartáčovaného dřeva a husté lesy všude kolem. Už při příjezdu vám budou děti chtít vyskočit z auta, protože obrovské dětské hřiště si zamilují na první pohled. A jsme si jistí, že vy si Královku zamilujete také.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Klid, příroda, odpočinek a skvělý servis. To je jenom malá ochutnávka toho, co zde zažijete. Spát budete v útulných, moderně zařízených pokojích nebo apartmánech, jejichž hlavním prvkem je dřevo. Některé z pokojů nabízejí kouzelné pohledy do hlubokých lesů a pocit, že ta krása je na dosah ruky. Privátní venkovní vířivka či terasa? Své ubytování si tady najdou i ti nejnáročnější.
Číst více
Vítěz v kategorii Nejkrásnější prázdninový resort 2022
Vítěz v kategorii Hotely 2023
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Bežkařská trať

Pokoje

Naše tipy

Špičková gastronomie

Na Královce si na dobrém jídle dávají záležet. Budete v rukou kuchařské reprezentace České republiky, která vám uvaří speciality z nejkvalitnějších surovin. Šafránové rizoto s krevetami, thajské green curry nebo buchtičky se šodó. Pochutná si určitě každý.

Wellness na střeše

Splynutí s přírodou zažijete na tomhle kouzelném střešním wellness. Stačí hupsnout do pantoflí a začít odpočívat.

Ráj pro děti

Tady zapomenete, že nějaké děti máte. Perfektně vybavené dětské hřiště pro malé či velké máte jenom pár kroků od stolu s vaší sklenkou vína.

Firemní akce

Do Královky nemusíte jen s rodinou. Vezměte své kolegy na teambuilding, školení či firemní poradu. Prostory restaurace vám tady uspořádají podle vašich přání a zabezpečí kompletní servis od techniky až po doplňující program.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Janov nad Nisou 1160
468 11 Janov nad Nisou
Navigovat Web