Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3294.20 Kč
za noc
Morze Sasino je zhmotněnou vizí Magdy a Łukasza, kteří jsou tady u moře prostě doma a tu neobyčejnou krásu baltských pláží i pobřežních lesů chtěli jednoduše sdílet s ostatními. Vytvořili tak sympatické a útulné domy, které ve svých interiérech zrcadlí krásu okolní přírody a na okolní krajinu i hezky a stylově navazují.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Každý ze šesti domů pojme až šest osob. K dispozici jsou vždy dvě ložnice a dvě koupelny. V plně vybavené kuchyni snadno vykouzlíte své oblíbené menu nebo nějakou tu polskou specialitku. Srdcem domu je společný prostor s krbem, pohodlnou rozkládací pohovkou a velkorysou obrazovkou. V interiérech se prolínají příjemné a harmonické barvy i tvary. Prvky modré našeptávají, že za lesem je moře...
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Design/Architektura
V okolí kaváren/restaurací

Naše tipy

Pohádková krajina

Okolní pláže i krajina patří k těm nejčistší a nejméně obléhaným turisty. Kromě nekonečných procházek doporučujeme i výlet na nedaleký pohádkový maják Stilo nebo impozantní písečné duny v Słowińském národním parku.

Chvilka pro malé i velké

Na zahradě u domů je vaším nejmenším k dispozici i hřiště a prolézačky. Vy si tak vklidu vychutnejte kratší či delší chvilku sebe. Zahrada kolem domů je oplocená, takže se o své nejmenší nemusíte obávat.

Kolem moře na kole

Kolem domků prochází cyklostezka, která o kousek dál navazuje na známou R10 VeloBaltica -po té pak můžete projet stovky krásných kilometrů podél malebného baltského pobřeží.

Koš dobrot ke snídani

Chutnou a lahodnou snídani si můžete nechat donést přímo ke dveřím. Snídaňový koš se skládá z čerstvých místních produktů. Křupavý chléb, čerstvý sýr z místní mlékárny, sezónní zelenina. Vše mňamózní.

Večery u ohně

Posedět u ohně je vždycky dobrý nápad. Zkuste třeba tentokrát opéct místo špekáčků oscypek (oštěpok), mile vás překvapí!

Gastro zážitky

Skvělou polskou kuchyni ochutnáte v restauraci Ewa zaprasza, která je vyhlášená nejen v širokém okolí, ale dokonce patří mezi nejlepších 50 restaurací v Polsku. Pro rafinované gastro zážitky se vypravte do Pałacu Ciekocinko - zdejší Luneta i Lorneta se dokonce pyšní Michellinským oceněním. Samotný palác určitě také stojí za to navštívit - interiéry ve stylu art deco ve spojení s krásným parkem a jízdárnou z něj dělají kouzelné místo.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Wzgórzu 14
84-210 Sasino
Navigovat Web