Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 9 990 Kč
za noc
V srdci lázeňského trojúhelníku západních Čech leží Kamenka U Babi. Mladší sourozenec Roubenky stejného jména sdílí kromě pozemku i úchvatný výhled do luk a lesů a především pak respekt majitelů k místní historii obou objektů, se kterou jsou neoddělitelně spojené.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Oba objekty využily historické stavební prvky, které díky modernímu přístupu i dnes fungují nadmíru prakticky, zároveň neztratily nic ze své energie a kouzla. V případě Kamenky se jedná o stavební materiál z místního kamenolomu, který ve spojení se dřevem z okolních lesů dává maximálně vyznít geniu loci tohoto místa. Objekt doplňuje minimalistický nábytek, doplňky a především pak obrovská okna, která dávají proniknout slunečnímu svitu.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Nespresso na pokoji
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
10x 0 m2 10x

Relaxujte uprostřed přírody a zažijte jedinečnou atmosféru ubytování v historické kamence umístěné v lázeňském trojúhelníku západních Čech. Našim hostům je k dispozici sauna a vířivka (za poplatek a po předchozí domluvě, je nutné zarezervovat předem) a venkovní terasa. Parkování je možné zdarma přímo u objektu.

Od 9 990 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Lokalita

Okolí Hazlova je pohraničí jak má být. Odlehlé, romanticky opuštěné s neporušenou divokou přírodou.

Aktivní dovolená

Ať už vyznáváte pěší nebo cykloturistiku, tady si přijdete na své. Relax je zaručen a něco nám říká, že se sem budete vracet.

Jeďte s partou

Vedle Kamenky stojí její starší sestra Roubenka a vy tak máte skvělou možnost přijet až ve 20 lidech a využít oba objekty najednou.

Historie

Objekt respektuje svůj původ i aktuální dobu. Dýchne na vás hořkosladký pocit místní rozervané historie i moderní duch v praktickém vybavení.

Praktičnost

Kompletně vybavené kuchyně, wellness a pohodlné postele, to vše zde při stavbě brali vážně a výsledek stojí za to.

Poctivá česká kuchyně

Jen pár kroků od Roubenky najdete restauraci Na Gruntu, kde ochutnejte třeba domácí svíčkovou na smetaně a jejich kynuté koláče. V zimě u kachlových kamen, v létě na terase.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lipná 34
35201 Hazlov
Navigovat Web