Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2027.20 Kč
za noc
Základní esencí hotelu Saltic Resort & Spa Grzybowo je jednoduše příroda. Přesněji baltská příroda - nespoutaná, ohromující i kouzelná. Nejenže hotel obklopuje ze všech stran, ale hraje i první housle v interiérech, hotelovém SPA i v kuchyni. Odpočinek v souladu s přírodou je totiž podstatou opravdového luxusu.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Ačkoliv je filozofie hotelu pevně zakořeněná v synergii s přírodou, design hotelu je moderní s mnoha nadčasovými prvky. Komfortní pokoje jsou připraveny v několika různých standardech a na své si přijdou jak rodiny s dětmi, tak páry nebo hosté se svými zvířecími miláčky.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Venkovní bazén
Masáže

Naše tipy

3 minuty na pláž

Z hotelu je to na krásnou písčitou pláž doslova 3 minuty chůze. Lokalita na jedničku a co teprve ten vzduch!

Pool Bar

Během prázdnin je hostům k dispozici Pool Bar, který se nachází na vnitřní terase přímo u bazénu. Nabízí teplé i studené nápoje, zdravé koktejly a originální drinky, stejně jako chutné občerstvení, grilované pokrmy, čerstvě uzené ryby, vafle a zmrzlinu

Pet friendly

Vaši zvířecí miláčci si pobyt užijíc stejně skvěle jako vy. Nejenže je okolí hotelu skvělé pro procházky a dovádění, tak v hotelu jsou pro ně nachystány misky s vodou na pokojích, široký výběr pamlsků, lůžkoviny na pokoji a nouzové krmivo (na vyžádání) i možnost veterinární konzultace (za příplatek).

Natura Café & Bar

Voňavý šálek kávy, originální nápoje, domácí likéry ovocné koktejly i čerstvě lisované šťávy si dopřejte v hotelové Natura Café&Bar. Milovníci sladkých dobrot se mohou těšit na skvělé dezerty a dorty pečené přímo na místě.

Wellness & SPA

Vnitřní i venkovní bazény, skvělé wellness i bohatá nabídka SPA procedur jsou skvělým plánem A i plánem B. Je to jen na vás.

Na kole všemi směry

Na kole se od hotelu můžete vydat doslova všemi směry. Stezka R-10 která vede přímo kolem hotelu prochází v pobřežním pásu přímo kolem dun a borového lesa, který je dalším místním úžasným přírodním bohatstvím.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nadmorska 36 C
78-132 Grzybowo
Navigovat Web