Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 000 Kč
za noc
Gdyně je v národních žebříčcích dlouhodobě označována za nejlepší město pro život a my ji rozhodně můžeme doporučit i jako jedno z nejlepších měst k navštívení v Polsku! Společně s Gdaňskem a Sopoty je součástí tzv. Trojměstí, které leží v Gdaňském zálivu na pobřeží Baltského moře a je celkově významným i výjimečným místem na mapě polska.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Willa Wincent je od svých počátků součástí historie města a při svém pobytu, tak budete mít možnost objevit i i kus historie designu modernistické Gdyně. Když majitelé navraceli vile původní lesk, opřeli se ve velkém o informace o soudobé architektuře města i spolupráci s památkáři. Výsledkem je paleta jedinečných barev, materiálů a textur, které v budově zažijete na každém kroku. Speciálně navržený nábytek a vybavení doplňuje i klasika z ateliérů zvučných jmen polského designu.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Cyklistická trať
Singltrek
Masáže
Turistika
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Snídaně art deco

Snídaňová místnost je opět stylovou perličkou, která navazuje na výzdobu z 30. let a styl art deco. Vybírat můžete z pestré palety snídaní, vč. vegetariánských a veganských. Navíc si svou snídani můžete vychutnat i pod širým nebem na zahradě, která je součástí vily.

Pětihvězdičková lokalita

Malebná část města, okouzlující příroda, moře na dosah - přesně tomu říkáme top lokalita.

BAR W33

Nechte se na večer zlákat do BARu W33 a objevte koktejlovou tvář Willi Wincent! Místo inspirované gdyňskou modernou, mořem a legendárními transatlantickými loděmi. Jeho vlastní menu je cestou po 33 pečlivě vybraných koktejlech, z nichž každý skrývá svůj jedinečný příběh...

Nad zlato

Ve vile se s Vám rádi podělí o všechny neotřelé zajímavosti a lokální radosti, o kterých se nedozvíte v turistických průvodcích. Za nás jsou to vždy rady nad zlato a hlavně jsou příslibem opravdových amazing zážitků!

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Wincentego Pola 33
81-433 Gdynia
Navigovat Web