Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 100 Kč
za noc
V samém srdci Kutné Hory najdete v historické barokní budově Apartmány Dačický No. 124. Citlivě zrekonstruovaná budova dostala moderní ráz a dala vyniknout poctivým materiálům a klenutým prostorám. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Zaparkujte na přilehlém veřejném parkovišti, odkud je to k Apartmánům Dačický No. 124 jen kousek. Po příjezdu vás přivítá sympatická majitelka Edita, která vás osobně zavede do jednoho ze tří apartmánů s výhledem na Kamennou kašnu nebo na terasu ve vnitrobloku. A přesto je každý je jiný a nesmazatelně nese rukopis architektky Terezy Komárkové. Cestujete-li s dětmi, bude o ně postaráno královsky, k dispozici je kompletní vybavení.
Číst více
Parkování
Nespresso na pokoji
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly

Pokoje

Naše tipy

Královský apartmán

Smaragdově zelené obklady, kamenné noční stolky a masivní dřevo dominují Královskému apartmánu… užijte si atmosféru Kutné Hory stejně jako Václav IV. v době její největší slávy.

Kavárna

Kavárna Dačický, kde káva od Doubleshot, skvělá moravská vína a živá atmosféra vám poskytnou útočiště, když budete potřebovat nabrat síly před dalším výletem.

Breüerovy Sady

Krásný venkovní komunitní prostor hostí pravidelné kulturní akce a stává se pomalu centrem všeho dění v Kutné Hoře.

Dřevěný apartmán

Dubový obklad na stěnách i podlaze dodává našemu apartmánu pocit útulnosti a hřejivosti. V extra velké manželské posteli s nebesy si budete připadat jako na obláčku. Výhled z okna na Kamennou kašnu Vám po ránu připomene, že se nacházíte v královském městě, kde je toho mnoho co objevovat.

GASK

Vaše děti ocení úžasně hravý koncept herny v GASKu a vy si zatím odskočíte na výstavu.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty v místní restauraci pro vás navíc připraví 2-chodovou večeři pro dva zdarma. Nezapomeňte však při objednávce zadat kód AmazingVisa2024.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Komenského nám. 42
284 01 Kutná Hora
Navigovat Web