Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 290 Kč
za noc
Zámecký hotel Panství Dlouhá Lhota je zrekonstruované sídlo s dlouhou historií a jedinečnou atmosférou. Sehraný personál vám splní všechna přání. Zákazník a jeho sny o životě na zámku jsou tu totiž na prvním místě.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Panství ze 14. století je oblíbené nejen pro relaxaci, firemní akce, svatby a romantické výlety ve dvou, ale také pro příjemné posezení v místní restauraci Konírna či v přilehlém parku. Luxus na vás dýchne jak ze zámeckého ubytování, tak z vysoké kvality poskytovaných služeb.
Číst více
Vinný sklípek
S domácím mazlíčkem
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Zámecká svatba

Pokud toužíte po opravdu kouzelné svatbě, zvolte si pro ni prostory Panství. Oddat se můžete nechat v parku i uvnitř zámku.

Vinný sklep

Vinotéka je situovaná v podzemních prostorách zámku a vybavena vším potřebným pro konání slavností vína.

Voňavé wellness

Odpočiňte si v místním spa, na výběr máte mimo jiné ze dvou druhů wellness balíčků. Využít můžete také bazén nebo tenisové kurty.

Ať jedí koláče!

Zpříjemněte si svůj den v zámecké restauraci Konírna, jež přináší skutečný gurmánský zážitek. Ten vychází z kombinace českého venkova a moderní gastronomie za použití kvalitních surovin.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dlouhá Lhota č.p. 1
26301 Dlouhá Lhota
Navigovat Web