Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2442.24 Kč
za noc
Bylo nebylo, mnohem blíž než za sedmero horami (pouhé 2,5 hodiny z Prahy) stojí uprostřed polí a luk jedno výjimečné kouzelné místo. Pałac Kamieniec si tento trochu pohádkový úvod zcela jistě zaslouží, protože zrovna tady se snadno stane, že se budete cítit jako v pohádce. Nám se to stalo rozhodně.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Původem barokní palác z 18. století během neklidné první poloviny 20. století výrazně zchátral a až současní majitelé Katarzyna a Wojciech v roce 2009 nalezli dostatek odhodlání i vášně, aby mu v dalších letech vrátili ztracenou noblesu. Vše se záměrem vytvořit v paláci atmosféru místa, kde původním majitelům byl především opravdovým domovem. Ať už si tedy vyberete některý z romantických zámeckých pokojů nebo se ubytujete ve vedlejším “folwarku” zařízeném v duchu venkovské elegance, dýchne na vás měkká a útulná atmosféra i trocha opravdového přepychu v podobě citlivého spojení původních prvků a dnešních poctivých materiálů.
Číst více
Kolo / Elektrokolo
Cyklistická trať
Místo na teambuilding
Masáže
Sauna
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Palácové menu

Zdejší restaurace vás potěší nejen výborným menu, včetně sezónního a veganského, ale opět i nádherným historickým interiérem. Snídat i večeřet můžete samozřejmě i uprostřed zeleně.

Království pani Marylky

Při procházkách zahradou vám obzvláště v letních měsících zcela jistě učarují i pestré květinové záhony plné barev včel a vůní. Ty jsou záměrně pěstovaný k řezu a květiny ze záhonů pak zdobí interiéry paláce a restaurace. Paní Marylka, která se o tento majstrštyk stará, s Vámi ráda zapřede i kus řeči.

Masáže a privátní sauna

Nechybí ani záruka dokonalé relaxace zejména v chladnějších měsících.

Dopřejte si dlouhou chvíli

Palác i zahrada nám učarovaly množstvím míst, které lákají k tomu jen tak si posedět s knížkou nebo šálkem něčeho dobrého a dopřát si dlouhou chvíli. Pokud počasí nepřeje, tak je hostům k dispozici útulný salonek s knihovnou a náramně pohodlnými křesly. Knížka, partie šachů nebo šálek kakaa v tomto prostoru budou chutnat výjimečně.

Sál pro workshopy

Palác disponuje i prostorem pro vedení workshopů či jógy. Luxusní kombinace, kterou bychom si sami přáli zažít.

Góry Stołowe

Národní park se svými neobyčejnými vrcholy se nachází jen několik kilometrů od paláce a zve k procházkám i prozkoumávání zdejší krajiny.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kamieniec 47
57-300 Kłodzko
Navigovat Web