Angusfarm

Angusfarm láká k návštěvě zejména gastroturisty. Jinými slovy, zdejší pobyt si užijí hlavně vaše chuťové buňky a mlsné jazýčky. Od roku 2004 tu vítají labužníky, kteří si pochutnávají na kvalitním hovězím masu plemene Angus. K prvotřídní restauraci (TOP 100 Maurerova výběru Grand restaurant 2013) nabízí i stylové ubytování v podkroví, kde se mísí dřevo s levandulí.

Vybavení

Jak to tam chodí

Angusfarm je rájem steaků. Vaří sezónně, lokálně a bez kompromisů. Každý den jim vozí farmáři čerstvé suroviny, z nichž kuchaři připravují fajnová jídla. Díky dokonale vyzrálému hovězímu masu plemene Angus nabízí steaky připravené na přírodním grilu i z méně známých partií – oponka, karabáček, pupek. Hovězí maso upravují mnoha způsoby a drží se zásady od čumáku po ocas (vyrábí totiž i uzeniny a další dobroty).

Umí ale i víc. Proslavené jsou jejich tataráky, pomalu pečená hovězí žebra nebo burgery. Angusfarm je hrdým členem hnutí Slow food, které je zavazuje k využívání jen skutečně prvotřídních surovin z tuzemských farem a výroben. K jídlu si objednejte i vynikající víno a po něm si ještě zajděte nakoupit na farmě vyrobené poctivé uzeniny, párky, taliány, salám, paštiky, hovězí tlačenku…

KDE BUDETE SPÁT

V penzionu stavěném v roubeném stylu rychle nabudete pocitu sounáležitosti s přírodou. Stěny a podlaha jsou dřevěné a provoněné lněným olejem. Veškerý nábytek je vyrobený z přírodních materiálů. Dohromady je v půdních prostorách 7 pokojů s 20 lůžky.

CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Gastronomické zážitky tu prožijete od rána do večera. Když si budete chtít (vy i váš žaludek) odpočinout, je tu zimní zahrádka s pohodlným gaučem a knihovnou a nově také vinný sklípek. V létě si posedíte i na terase a děti se zabaví na zahradě v dřevěném domečku, anebo si pohrají s želvami a rybičkami. Pro pracovní účely se můžete uchýlit do venkovní stodoly, která funguje jako konferenční místnost pro 70 osob.


CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

  • Snídaně je v ceně ubytování, na pokoji si připravte kávu nebo čaj
  • Za děti do 3 let neplatíte nic.
  • Domácí mazlíčci jsou vítáni.
  • Parkovat můžete uvnitř objektu.
  • Dá se tu platit kartou.
  • Wifina je zdarma bez hesla.
  • Zdarma si můžete zapůjčit AF retro kola.
  • Můžete si u nás zakoupit masové produkty z vlastní produkce od našeho mistra řezníka.
  • Objednejte si piknikový set do přírody.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Restaurace 2019 Vítěz v kategorii Restaurace 2019
Veškeré ocenění

Slovo majitele

Marcel a Lenka Klausovi, majitelé
05/02/2019
Srdečně Vás zveme do malebné vesničky Soběsuky, kde se nachází naše restaurace spojená se stylovým pensionem, jejíž tradice sahá do 19. století. Dopřejte si kvalitní jídlo, špičkovou péči našeho personálu a spaní v pokoji tak útulném, že se Vám nebude chtít vracet domů.
Srdečně Vás zveme do malebné vesničky Soběsuky, kde se nachází naše restaurace spojená se stylovým pensionem, jejíž tradice sahá do 19. století. Dopřejte si kvalitní jídlo, špičkovou péči našeho personálu a spaní v pokoji tak útulném, že se Vám nebude chtít vracet domů.

Další nabídky v této lokalitě

Tiny Vacation

Kouzelné chalupy

Nebespán apartments

Penziony

Glamping Brdy

Kouzelné chalupy

Nebespán café

Restaurace

Hospůdka U Štěpána

Restaurace