Angusfarm

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Angusfarm láká k návštěvě zejména gastroturisty. Jinými slovy, zdejší pobyt si užijí hlavně vaše chuťové buňky a mlsné jazýčky. Od roku 2004 tu vítají labužníky, kteří si pochutnávají na kvalitním hovězím masu plemene Angus. vedle prvotřídní  restaurace nabízí penzion, kde se mísí dřevo s vůní levandule a výhled na lesy a střechy venkovských stavení, které vás naplní pocitem sounáležitosti s přírodou.

Vybavení

 • Domácí mazlíčci vítáni
 • Parkování
 • Vana
 • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Angusfarm je rájem steaků. Vaří sezónně, lokálně a bez kompromisů. Každý den jim vozí farmáři čerstvé suroviny, z nichž kuchaři připravují famózní jídla. Díky dokonale vyzrálému hovězímu masu plemene Angus nabízí steaky připravené na přírodním grilu i z méně známých partií – oponka, karabáček, pupek. Hovězí maso upravují mnoha způsoby a drží se zásady od čumáku po ocas (vyrábí totiž i uzeniny a další dobroty). O restauraci si můžete přečíst víc zde.

Hledáte-li místo pro uspořádání konferencí, oslav nebo třeba vhodný prostor pro uspořádání svatby, Angusfarm zrekonstruoval starou stodolu, která poskytne veškerý komfort až pro 70 lidí.


Kde budete spát

V penzionu stavěném v roubeném stylu rychle nabudete pocitu sounáležitosti s přírodou. Stěny a podlaha jsou dřevěné a provoněné lněným olejem. Veškerý nábytek je vyrobený z přírodních materiálů. Pokoje jsou vybudované z původních prostorů restaurace. Dohromady je v půdních prostorách 7 pokojů s 20 lůžky. Pět z nich je dvoulůžkových s možností přistýlky, šestý pokoj je tvořen dvěma ložnicemi po dvou manželských postelích stejně jako poslední, který má oproti všem ostatním navíc v pokoji infrasaunu. Samozřejmostí na každém pokoji je soukromá koupelna se sociálním zařízením.

Co tam můžete dělat

Gastronomické zážitky tu prožijete od rána do večera. Když si budete chtít (vy i váš žaludek) odpočinout, je tu zimní zahrádka s pohodlným gaučem a knihovnou a nově také vinný sklípek. Personál vám na přání rád zajistí řízenou degustaci, při které budete moct ochutnat skvělá francouzská vína z Bordeaux či Bourgogne, francouzské Champagne, lahodná rakouská bílá vína z oblasti Wachau, italská z oblasti Gavi či Barolo a mnoho dalších. V létě si posedíte i na terase a děti se zabaví na zahradě v dřevěném domečku, anebo si pohrají s želvami a rybičkami. Zdarma si můžete v Angusfarm zapůjčit také stylová retro kola s košíkem vepředu. Když při projížďce narazíte na houby, máte je rovnou kam sbírat nebo si do něj naskládejte piknikový set do přírody s těmi největšími dobrotami, které vám v penzionu připraví.

Co byste ještě měli vědět


 • Snídaně je v ceně ubytování, na pokoji si připravte kávu nebo čaj
 • Za děti do 3 let neplatíte nic.
 • Domácí mazlíčci jsou vítáni.
 • Parkovat můžete uvnitř objektu.
 • Dá se tu platit kartou.
 • Wifina je zdarma bez hesla.

Ocenění

 • Vítěz v kategorii Restaurace 2019 Vítěz v kategorii Restaurace 2019
 • Získání 2 lvíčků Nejlepší restaurace 2021 Získání 2 lvíčků Nejlepší restaurace 2021
Veškeré ocenění

Slovo majitele

Marcel a Lenka Klausovi, majitelé
05/02/2019
Srdečně Vás zveme do malebné vesničky Soběsuky, kde se nachází naše restaurace spojená se stylovým pensionem, jejíž tradice sahá do 19. století. Dopřejte si kvalitní jídlo, špičkovou péči našeho personálu a spaní v pokoji tak útulném, že se Vám nebude chtít vracet domů.
Srdečně Vás zveme do malebné vesničky Soběsuky, kde se nachází naše restaurace spojená se stylovým pensionem, jejíž tradice sahá do 19. století. Dopřejte si kvalitní jídlo, špičkovou péči našeho personálu a spaní v pokoji tak útulném, že se Vám nebude chtít vracet domů.

Další nabídky v této lokalitě

Ořechový dvůr

Kouzelné chalupy

Glamping Brdy

Glamour camping

Pension Grantl

Apartmány

Stodola 9

Apartmány

Rezidence Malá Louka

Kouzelné chalupy