Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 000 Kč
za noc
Vůně steaku se line místností, vy sledujete, jak k vám míří talíř s perfektně přiraveným kvalitním hovězím Angus a vaše chuťové pohárky se tetelí nedočkavostí. Gastroturisté, tohle místo nesmí chybět na vašem cestovatelském seznamu! 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V místním penzionu se po vydatném gurmánském zážitku můžete natáhnout do měkoučkých peřin a nechat se ukolébat voňavými tóny levandule a dřeva. Ráno vás nabijí pozitivní energií nekonečné výhledy na lesy a střechy venkovských stavení.
Číst více
Vítěz v kategorii Penziony
Vítěz v kategorii Penziony 2023
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Krb
Konferenční místnost
Možnost rybařit

Pokoje

Naše tipy

Na zdraví!

Objednejte si degustaci a ochutnějte skvělá francouzská vína z Bordeaux či Bourgogne, francouzské Champagne, lahodná rakouská bílá vína z oblasti Wachau, italská z oblasti Gavi či Barolo a mnoho dalších.

Penzion nejvyšší kvality

Angusfarm zdaleka není jen špičková gastronomie. Získala i nejvyšší ocenění v kategorii penzion, a to Penzion ****Superior!

Angus kola

Zdarma si můžete v Angusfarm zapůjčit stylová retro kola s košíkem vepředu. Když narazíte na houby, máte je rovnou kam sbírat.

Piknik

Spojte skvělé jídlo s přírodou a vyražte na piknik s těmi největšími dobrotami, které vám v penzionu připraví.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Soběsuky 9
335 01 Nepomuk
Navigovat Web