Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1421.10 Kč
za noc
Na konci vesničky Nová Lesná, v klidné lokalitě s jedinečným výhledem na vrcholky Vysokých Tater se nachází tento útulný penzion. Je to jehla, kterou jste našli v kupce sena. Ideální místo k odpočinku od ruchu velkoměsta a dobití sil aktivním odpočinkem.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Zejména díky menšímu počtu pokojů a tichému prostředí dýchá toto místo rodinnou atmosférou. K dispozici je celkem sedm dvoulůžkových pokojů laděných do přírodních tónů a díky možnosti přistýlek či propojení dvou pokojů je to ideální místo také pro větší rodiny.
Číst více
Gril / ohniště
Cyklistická trať
Bežkařská trať
Sauna
V okolí sjezdovky
Turistika

Naše tipy

Extra komfort

Poseďte si u sklenky vína s kamarády či rodinou. K dispozici budete mít venkovní posezení i společenskou místnost, která ukrývá také malou kuchyňku.

Tatry na dosah

Jak už to v Tatrách bývá, nudit se zde nebudete a na své si přijdou nejen turisté ale i rodiny s dětmi a milovníci přírodních krás. Za lyžovačkou, k vodopádům či na turistiku to budete mít z Nové Lesné kousek.

Oáza

Není nic lepšího než načerpat nové síly ve wellness a odpočinout si tak po náročné túře či lyžování. Milovníci slunění jistě ocení zahradu s lehátky a plynulý přechod přímo k bazénu.

Pokoje pro všechny

Pokoje penzionu mají dostatek prostoru pro přistýlku a často nevídaná možnost propojení dvou vytvoří pohodlí pro celou rodinu. A najde se zde také jeden s bezbariérovým uspořádáním.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lúčna 661
05986 Nová Lesná
Navigovat Web