Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 200 Kč
za noc
Na kraji malebného městečka Chřibská, v srdci Lužických hor a Českého Švýcarska leží Penzion Mezi Buky. S 18 elegantně zařízenými pokoji a kapacitou pro až 45 hostů je ideálním rodinným útočištěm pro milovníky relaxu, přírody, turistiky nebo cyklistiky.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Interiér penzionu prošel nedávnou rekonstrukcí a nese charakteristický rukopis mladého páru interiérových designérů, kteří se snaží vytvořit prostor, který přináší více než jen místo k přespání. Pokoje vás okouzlí svým důrazem na pohodlí a praktičnost. Venkovní terasa, bazén a dětské hřiště poskytují zábavu pro celou rodinu, zatímco soukromá sauna představuje dokonalé místo k odpočinku po dni stráveném objevováním krás okolní krajiny.
Číst více
Soukromá sauna
Netflix/HBO
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Prohlídka sklárny Lasvit

Prozkoumejte mistrovské kousky českého sklářského umění a nechte se inspirovat v jedné z nejúspěšnějších a nejvyhledávanějších českých skláren.

Aromaterapeutické centrum Nobilis Tilia

Zrelaxujte se v blízkém centru nabízejícím široké spektrum relaxačních služeb a přírodní kosmetiky. Nechybí zde ani kavárna nebo dílničky pro děti.

Hřebenovka Českým Švýcarskem

Projděte se nově propojenou zážitkovou trasou, která vás provede nejkrásnějšími místy oblasti plné skalních útvarů a úchvatných výhledů.

Vyvenčete alpaky

Zažijte jedinečný zážitek a vyvenčete alpaky. Tato aktivita je dostupná od podzimu do jara.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Chřibská 198
407 44 Chřibská
Navigovat Web