Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 024 Kč
za noc
Výjimečný hotel pod Ještědem, jehož dominantou jsou vyhlášené wellness apartmány, byl vystavěn tak, aby z pokojů vyzařoval osobitý styl, který vás přenese do světa odpočinku, dodá pocit volného prostoru a zároveň nabídne příjemnou atmosféru.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
S největší pravděpodobností se budete chtít ubytovat v jednom ze dvou SPA apartmánů Harmony a King, kde na vás bude čekat obří vířivka, sauna a terasa s překrásným výhledem na Ještěd a jeho okolí. I v dalších apartmánech najdete vířivou vanu, kde vás od zbytku pokoje bude dělit pouze prosklená stěna.
Číst více
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Netflix/HBO
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Vířivka

Pokoje

Naše tipy

Co by kamenem dohodil

Hotel se nachází pouhých 300 m od volnočasového areálu Ještěd, kousek od přírody i města - tam se pohodlně dostanete autem či tramvají během 10 minut.

Zpívání ve sprše

Většina pokojů a apartmá má vlastní audio systém s bluetooth v koupelně, takže jestli se z vás ve sprše pravidelně stávají hvězdy popu, tohle je ta pravá příležitost.

Ráj pro děti

V hotelu mysleli i na ty nejmenší a připravili pro ně dětskou hernu AQUARIUM se spoustou hraček, společenských her, stavebnic a velkou chytrou televizí.

Pusťte k vodě všechny starosti

Zažijte báječný relax v privátním wellness. Čeká na vás prostorná vířivka, finské i luxusní infra sauny a osvěžit se můžete nejen pod tropickou sprchou, připomínající lehký amazonský déšť, ale také vychlazenými nápoji z minibaru.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ještědská 279
46008 Liberec
Navigovat Web