Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 650 Kč
za noc
V samém srdci lázeňského města Poděbrady leží designový skvost, za kterým stojí bratři Fialovi. Na první pohled poznáte, že to není jejich první počin - v Poděbradech vlastní další dvě úžasná místa. Tady se vám bude líbit, pokud toužíte přes den brouzdat po kolonádě nebo si užívat procházky kolem Labe, večer si odpočinout ve wellness a ráno si v klidu vychutnat božskou snídani.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Už při vstupu vás zaujme krásné osvětlení a nespočet detailů, které dohromady tvoří unikátní interiér, který se vám stane na pár dnů domovem. Starat se o vás budou královsky - milý personál je vám vždycky nablízku a ochoten poradit se vším, co budete k vašemu pobytu potřebovat.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Soukromá vířivka
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Konferenční místnost

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 600 Kč
za noc

Naše tipy

Vlastní kuchyňka

Část pokojů je vybavena kuchyňkami, pokud tedy plánujete zůstat déle nebo byste preferovali vlastní stravu, stačí si zarezervovat jeden z nich.

Beauty & spa

Tady vás příjemně odpoutají od každodenních starostí. Široká nabídka masáží, zábalů, rituálů a beauty služeb vám umožní najít to nejlepší pro váš odpočinek. Najdete tu prostornou finskou saunu se solným panelem, bylinkovou saunu, mentolovou nebo levandulovou parní lázeň, ochlazovací bazének s ledovou vodou a klidovou zónu s relaxační hudbou.

Zachování tradice

V roce 1928. měl v budově Dr. Eremiáš soukromou kliniku, a tak by tu i dnes rádi poskytovali individuální péčí o hosty a pečovali o jejich fyzickou i duševní stránku v rámci celostního zdraví.

Privátní vířivka

Chcete si užít wellness večer v soukromí? Není problém si zarezervovat privátní vířivku, která je až pro čtyři osoby.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hakenova 652
29001 Poděbrady
Navigovat Web