Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 650 Kč
za noc
V samém srdci lázeňského města Poděbrady leží designový skvost, za kterým stojí bratři Fialovi. Na první pohled poznáte, že to není jejich první počin - v Poděbradech vlastní další dvě úžasná místa. Tady se vám bude líbit, pokud toužíte přes den brouzdat po kolonádě nebo si užívat procházky kolem Labe, večer si odpočinout ve wellness a ráno si v klidu vychutnat božskou snídani.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Už při vstupu vás zaujme krásné osvětlení a nespočet detailů, které dohromady tvoří unikátní interiér, který se vám stane na pár dnů domovem. Starat se o vás budou královsky - milý personál je vám vždycky nablízku a ochoten poradit se vším, co budete k vašemu pobytu potřebovat.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Soukromá vířivka
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Vlastní kuchyňka

Část pokojů je vybavena kuchyňkami, pokud tedy plánujete zůstat déle nebo byste preferovali vlastní stravu, stačí si zarezervovat jeden z nich.

Beauty & spa

Tady vás příjemně odpoutají od každodenních starostí. Široká nabídka masáží, zábalů, rituálů a beauty služeb vám umožní najít to nejlepší pro váš odpočinek. Najdete tu prostornou finskou saunu se solným panelem, bylinkovou saunu, mentolovou nebo levandulovou parní lázeň, ochlazovací bazének s ledovou vodou a klidovou zónu s relaxační hudbou.

Zachování tradice

V roce 1928. měl v budově Dr. Eremiáš soukromou kliniku, a tak by tu i dnes rádi poskytovali individuální péčí o hosty a pečovali o jejich fyzickou i duševní stránku v rámci celostního zdraví.

Privátní vířivka

Chcete si užít wellness večer v soukromí? Není problém si zarezervovat privátní vířivku, která je až pro čtyři osoby.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hakenova 652
29001 Poděbrady
Navigovat Web