Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 800 Kč
za noc
V samém srdci harrachovského sportovního areálu pod lanovkou naleznete tento jedinečný hotel. Místo je stvořeno k aktivnímu odpočinku v kterémkoli ročním období a během celého pobytu se budete kochat krásnými výhledy do údolí či na velkolepý skokanský můstek.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V hotelu najdete celkem 16 útulně minimalisticky zařízených pokojů a rodinných apartmánů. Srdcem hotelu je restaurace s venkovní terasou, kde si můžete pochutnat na tradiční české kuchyni či zaskočit si s partou kamarádů na drink. Nedílnou součástí je pohostinný personál, který vytváří příjemnou rodinnou atmosféru a i díky nim se vám nebude chtít odjet.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Nespresso na pokoji
Přímo na sjezdovce
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Lokalita

Z postele rovnou na svah, tak blízko sjezdovky jste. Fantastická poloha hotelu Vám umožní tam být mezi prvními, stačí jen skočit do lyží.

Přátelská atmosféra

Od prvního kontaktu s recepční se cítíte být vítáni. Atmosféra a pohostinnost celého personálu se nedá popsat, je třeba je zažít.

Výhledy

Jedinečné výhledy do údolí Harrachova, na sjezdovku či historický skokanský můstek Mamut. Každý kout tohoto hotelu nabízí něco jiného.

Místo, kde to žije

Osvěžte se ve Spritz baru, kde si vybere každý ten svůj oblíbený. V zimní sezóně se můžete těšit také na foodtruck na terase, kde si pochutnáte například na klenotu českého streetfoodu, smažáku v housce.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Harrachov 640
512 46 Harrachov
Navigovat Web