Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 900 Kč
za noc
Stromovny jsou hodně jiné. Není to jen domek v korunách stromů, je to zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Napojte se na atmosféru českého chataření, ale ve zbrusu novém hávu s wellness odpočinkem. Jedinečný pobyt doladí skvělá italská vína, večerní tapas nebo grilování a snídaně, které uspokojí i ty nejnáročnější gastronauty.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vydejte se doprostřed lesů a nechte se jimi pohltit. S sebou nebudete potřebovat téměř nic, Stromovny se o vás postarají do posledního detailu. V zimě zatopte v kouzelných krbových kamnech a v létě si vychutnejte skleničku s výhledem na balkóně nebo grilování na střešní terase. O hygienu se bát nemusíte, součástí lesního domku je moderní koupelna s chemickým záchodem. Voda ve sprše má venkovní teplotu. Za pozornost stojí především knihovna plná inspirativních knih, které si po rozečtení můžete odvézt a po dočtení poslat poštou.
Číst více
Na samotě
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Přijímáme vouchery AP
3x 20 m2 3x

Nejvíce si Stromovny vychutnáte ve dvou, ale místa je zde dostatek i pro jednoho malého nocležníka navíc. Své zvířecí mazlíčky si můžete vzít po předchozí domluvě.

Od 5 400 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Vstávání mezi korunami

První co po ránu uvidíte, bude dřevo a zeleň, hodně dřeva.

Bez lahvinky vás nenechají

Na první láhev italského vína jste dokonce zváni!

Místa pro všechny

Nejvíce si Stromovny vychutnáte ve dvou, ale místa je zde dostatek i pro jednoho malého nocležníka navíc. Své zvířecí mazlíčky si po předchozí domluvě můžete vzít s sebou.

V zimě, dešti, jasnu, kdykoliv

Stromovny jsou připravené na jakékoli rozmary počasí a ubytovat se můžete celoročně.

Občerstvení vybíráno s péčí

Pochutnejte si večer na tapas a vínu a ráno na snídani, o které se vám bude ještě dlouho zdát.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Hradcích
28167 Stříbrná Skalice
Navigovat Web