Stromovny

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Stromovny jsou hodně jiné. Není to jen domek v korunách stromů, je to zážitek, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Ztraťte se v lese, užijte si chvilku u horkých kamen nebo střešního grilu a nenechte se rozptylovat žádnou elektronikou. Napojte se sami na sebe a na tichý les a odpočiňte si jako nikdy předtím. Jedinečný pobyt doladí skvělá italská vína a večerní tapas s ranními snídaněmi, které uspokojí i ty nejnáročnější gastronauty.

Cena od4900 Kč Objekt /noc

Kapacita 2 + 1 osoby

Jak to tam chodí

Vydejte se doprostřed lesů a nechte se jimi pohltit. S sebou nebudete potřebovat téměř nic, Stromovny se o vás postarají do posledního detailu. V zimě si zatopíte v kouzelných krbových kamnech a v létě si užijete skleničku s výhledem na balkóně nebo grilování na střešní terase. O hygienu se bát nemusíte, součástí lesního domku je moderní koupelna s chemickým záchodem a sprchou s vodou venkovní teploty. Za pozornost stojí především knihovna plná inspirativních knih, které si po rozečtení můžete odvézt a po dočtení poslat poštou.

Kde budete spát

Noc strávíte na posteli jako stvořené pro romantické večery a vstávání s výhledem mezi stromy. Postel je ale natolik velká, že se na ní pohodlně vyspíte i s kamarádem nebo třeba jedním z rodičů. Stromovny jsou tvořené pro páry a dvojice, ale klidně přibalte i jednoho malého nocležníka s sebou (ale nikdo se na vás nebude zlovit, když ho přenechte prarodičům). Užijte si ten nejplnější spánek v mezi korunami stromů.

Co tam můžete dělat

Tentokrát nemusíte dělat vůbec nic. Ale pokud byste přeci jen svou dovolenou rádi prožili aktivně, vydejte se na procházku po okolních lesích. Naplánovat můžete také výlety po přilehlých rybnících nebo Hluboké nad Vltavou, Prachaticích či Českém Krumlově.

Co byste měli ještě vědět

  • Přesná adresa je tajemstvím - majitelé vám ji prozradí až po potvrzení rezervace.
  • Díky chybějící wifi si dokonale odpočinete.
  • Na první lahev vína od italských vinařů jste zváni.
  • Zvířecí mazlíčky nechte doma.
  • V ceně pobytu je bohatá snídaně, na kterou jen tak nezapomenete.

Další nabídky v této lokalitě

Krumlovský dům v zahradě

Apartmány

Apartmány Červený Dvůr

Malé penziony

Hotel Latrán

Boutique hotely

Latron 98 apartments

Apartmány

hideandseek - Aranka na Jezírku

Glamour camping