Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 900 Kč
za noc
V malém dubovém lesíku najdete, co už delší dobu hledáte. Šumění trávy a listí, úkryt v korunách vysokých dubů a krásný výhled do polí a luk. Místo, kde vás kromě zpívajících ptáků nebude nic rušit. A když říkáme nic, myslíme tím opravdu nic.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V KeepCalm Treehouse nečekejte elektřinu ani wifi. Naopak je tady pro vás spousta romantiky za svitu svíček a dokonalá podívaná všude kolem. Venku si můžete v ohništi rozpálit oheň a opéct buřty nebo marshmallow. Když vám bude zima, zatopit si v sauně a užít si její prosklené okno. Toaleta je mimo posed v oddělené "Restboudě", stejně tak i sprcha. Na prostorné terase ve stromech můžete při západu slunce jen tak posedět nad šálkem čerstvě namleté kávy z Etiopie, Ghany a dalších koutů světa, které majitelé vozí ze svých cest.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
4x 0 m2 4x

Překrásný posed, v místě kde příroda dává dobrou noc. V malém dubovém lesíku budete jenom Vy, srnky a klid.Probuďte se za zvuku cvrlikání ptáků, s výhledem do korun stromů nebo na palouk, vedle knihovny plné dobrodružných klasik, které Vás chytnou za srdce.

Od 2 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Joga & meditace na terase

Terasa, jakoby byla vybudována právě z tohoto důvodu. Je jedno, jestli jste jógu nikdy necvičili, meditujte po svém. Uvařte si čaj, který majitelka Pavlína sbírá z bylinek v okolí a rozjímejte.

Nejvíc stylová sprcha

Posuďte sami. Tento vynález bychom si, být majiteli, nechali patentovat.:-)

Hurá na piknik

Louku, kopec i vyhlídky můžete využít k ničím nerušenému pikniku. Koš, příbory i nádobí, vše je tady pro vás připraveno, stačí si vzít oblíbené dobroty.

Běhat s drakem po louce

Co takhle pouštět draky? Tady můžete opravdu všechno, na co v dnešním uspěchaném světě nemáte čas. A všechno pro vás bude taky nachystáno.

Kola i tenisky s sebou

Okolí je jako stvořené jak pro cyklisty, tak na procházky. Můžete se například vydat po cestách staré železnice a přemýšlet kam asi vedla, kdo po ni jezdil a jaké příběhy psala.

Více než family & pet friendly

Jako v ráji se tady budou cítit jak děti, tak pejsci, případně všichni najednou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Chotělice
Navigovat Web