Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 000 Kč
za noc
Ráno se probudit a ještě se zavřenýma očima poslouchat zpěv ptáků. Bosky vyběhnout z pelechu, zatopit v kamnech a na chvíli se ještě zachumlat do peřin, než se udělá teplo. Mezitím pozorovat okolní přírodu, která vás obklopuje, takže máte pocit, že jste vlastně venku. Počkat na snídani plnou domácích dobrot a pak se jít projít do okolních lesů. Nic víc na tomhle kouzelném místě dělat nemusíte. Jenom nechat plynout čas.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Projedete malinkou obcí Krabčice a podle instrukcí najdete to správné místo na zaparkování. Tam už na vás budou čekat ti, co se o místní areál starají.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2021
Vítěz v kategorii Glamping 2023
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Možnost rybařit

Pokoje

Naše tipy

Domácí snídaně

Skvělé snídaně jsou tu samozřejmostí, vždyť jak nejlépe zahájit den než dobrým jídlem. Bedničku se snídaní najdete ráno za svými dveřmi a věříme, že si ji opravdu užijete.

Houbaření zdar

Pro vášnivé houbaře jsou k dispozici holínky, košík a nůž na houby od LesHoubeles. A abyste nakonec nenašli jen houbeles, možná vám majitelky prozradí tajná místa, kam na ně chodí.

Babiččino údolí

Když zatoužíte po výletování, zajeďte si do České Skalice a projděte se Babiččiným údolím, tam je také moc krásně.

Digitální detox

Zkuste se začíst do některé z knížek z Knihobotu, které si možná budete pamatovat z dětství nebo mládí. Pobavit Vás mohou deskové hry a na repráčku Marshall si můžete pouštět své oblíbené hity.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Krabčice 43
55201 Dolany
Navigovat Web