Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Ráno se probudit a ještě se zavřenýma očima poslouchat zpět ptáků. Bosky vyběhnout z pelechu, zatopit v kamnech a na chvíli se ještě zachumlat do peřin, než se udělá teplo. Mezitím pozorovat okolní přírodu, která vás obklopuje, takže máte pocit, že jste vlastně venku. Počkat na snídani plnou domácích dobrot a pak se jít projít do okolních lesů. Nic víc na tomhle kouzelném místě dělat nemusíte. Jenom nechat plynout čas.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Projedete malinkou obcí Krabčice a podle instrukcí najdete to správné místo na zaparkování. Tam už na vás budou čekat ti, co se o místní areál starají.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2021
Na samotě
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Možnost rybařit

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 3 500 Kč
za noc

Naše tipy

Domácí snídaně

Skvělé snídaně jsou tu samozřejmostí, vždyť jak nejlépe zahájit den než dobrým jídlem. Bedničku se snídaní najdete ráno za svými dveřmi a věříme, že si ji opravdu užijete.

Houbaření zdar

Pro vášnivé houbaře jsou k dispozici holínky, košík a nůž na houby od LesHoubeles. A abyste nakonec nenašli jen houbeles, možná vám majitelky prozradí tajná místa, kam na ně chodí.

Stylové pohodlí

Postel můžete vyměnit za exponát československého designu let padesátých v podobě zrekonstruovaného křesla Kropáček-Koželka, případně posezení ve velkém okně s pohodlnými polštáři a plédy, které vyzývají k odpočinku.

Lednice plná dobrot

Hlady tu rozhodně neumřete. V ledničce na vás budou čekat domácí dobroty a slušná je tu také zásoba vínka nebo prosecca.

Digitální detox

Zkuste se začíst do některé z knížek z Knihobotu, které si možná budete pamatovat z dětství nebo mládí. Pobavit Vás mohou deskové hry a na repráčku Marshall si můžete pouštět své oblíbené hity.

Babiččino údolí

Když zatoužíte po výletování, zajeďte si do České Skalice a projděte se Babiččiným údolím, tam je také moc krásně.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Krabčice 43
55201 Dolany
Navigovat Web