Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 500 Kč
za noc
Ráno se probudit a ještě se zavřenýma očima poslouchat zpět ptáků. Bosky vyběhnout z pelechu, zatopit v kamnech a na chvíli se ještě zachumlat do peřin, než se udělá teplo. Mezitím pozorovat okolní přírodu, která vás obklopuje, takže máte pocit, že jste vlastně venku. Počkat na snídani plnou domácích dobrot a pak se jít projít do okolních lesů. Nic víc na tomhle kouzelném místě dělat nemusíte. Jenom nechat plynout čas.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Projedete malinkou obcí Krabčice a podle instrukcí najdete to správné místo na zaparkování. Tam už na vás budou čekat ti, co se o místní areál starají.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2021
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Možnost rybařit

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 4 000 Kč
za noc

Naše tipy

Domácí snídaně

Skvělé snídaně jsou tu samozřejmostí, vždyť jak nejlépe zahájit den než dobrým jídlem. Bedničku se snídaní najdete ráno za svými dveřmi a věříme, že si ji opravdu užijete.

Houbaření zdar

Pro vášnivé houbaře jsou k dispozici holínky, košík a nůž na houby od LesHoubeles. A abyste nakonec nenašli jen houbeles, možná vám majitelky prozradí tajná místa, kam na ně chodí.

Babiččino údolí

Když zatoužíte po výletování, zajeďte si do České Skalice a projděte se Babiččiným údolím, tam je také moc krásně.

Digitální detox

Zkuste se začíst do některé z knížek z Knihobotu, které si možná budete pamatovat z dětství nebo mládí. Pobavit Vás mohou deskové hry a na repráčku Marshall si můžete pouštět své oblíbené hity.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty bude na vás v maringotce, posedu nebo chatičce navíc čekat také láhev vychlazeného Prosecca jako dárek. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód VISABENEFITPROGRAM.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Krabčice 43
55201 Dolany
Navigovat Web