Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 100 Kč
za noc
Na samotě, uprostřed pastvin a lesů, stvořili sympatičtí majitelé Veronika & Lukáš zážitkové ubytování, které v Česku nemá obdoby. Místo, kde se probudíte do krásné krajiny za zvuků přírody a šumících potůčků. Místo, kde budete chtít tvořit, rozjímat a nebo prostě jen tak být. #NaŽivili najdete čtyři chatičky, které představují čtyři živly a které vás propojí s místní nedotčenou přírodou.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Veronika s Lukášem nejsou žádnými nováčky - už několik let pronajímají svou úžasnou dodávku s názvem Share Happiness. Tak se celý jejich projekt jmenuje a dokonale vystihuje to, co s láskou dělají. Sdílejí radost se svými hosty a dovolují jim prožít nezapomenutelné zážitky právě i tady #NaŽivili.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2023
Na samotě
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Klimatizace

Pokoje

Naše tipy

Voda

Chatička pro dva pluje na hladině rybníka, a tak se k ní od března do října dostanete pouze pramičkou,. Má soukromou saunu, venkovní sprchu, terasu na střeše, ze které máte výhledy na každou světovou stranu.

Země

Dominantní chatička až pro šest osob je největší ze všech živlů a ideálním prostorem pro menší skupinku přátel. I tady najdete privátní saunu, krb a krásnou terasu s privátní vířivkou.

Dobroty v košíku

Snídaně jako takové tu nemají, ale s láskou všem hostům připraví farmářské koše s domácím kváskovým chlebem, vajíčky, specialitami od sousedů rančerů a pastevců. Nechybí ani čaj z místních kopřiv a med od místních včeliček.

Vzduch

Unikátní prosklenná ložnice dělá z této chatičky to pravé místo pro dobrodruhy. Navíc je zasazená do obory s laněmi Siky Dybowského, takže máte přírodu doslova na dosah ruky. I Vzduch má svou saunu a venkovní vanu, která umožňuje koupání na vzduchu.

Oheň

Čtyři hosty pohodlně ubytuje Oheň, který je svou polohou ideálním útočištěm pro všechny, co hledají klid & soukromí. Čeká je tu venkovní wellness v podobě sauny s ochlazovací kádí a soukromé ohniště.

Soukromé kino

Rádi vám tu zapůjčí projektor a plátno a vy si tak můžete promítat v letním kině nebo přímo na terase své chatičky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Kouty 1
25789 Smilkov
Navigovat Web