Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Prozradíme vám tajemství. Uprostřed malé vesničky kousek od Nepomuku se za těžkými dřevěnými vraty skrývá oáza rozkvetlých květin, vysokých tújí, šumících břízek, kamenných jezírek a voňavých bylinek. Zažijte zde dobrodružnou romantiku a složte hlavu v posteli anglického stanu canvas.

 

Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jestli toužíte po špetce dobrodružství, láká vás stanování, ale bojíte se nepohodlí, tady se vaše obavy rozplynou a sny splní. Pohodlný anglický Stan Mileč je připraven i pro náročné hosty.
Číst více
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Biotop
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Věnujte se sobě

Pohlaďte kůži masážními pomůckami, kochejte se pohledem na pokojně stojící hladinu jezírek a zaposlouchejte se do letmého vánku v korunách vzácných stromů.

Vařte venku

Nezapomeňte si rozdělat oheň a připravit něco dobrého na zub. A rovnou si k tomu natrhejte čerstvé bylinky nebo ovoce ze zahrady.

Romantická koupel

Večer si dopřejte horkou vanu pod hvězdami se sklenkou sektu. Je to zážitek, který nezevšední.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Mileč 1
33501 Nepomuk
Navigovat Web

Ubytování

Bez domácích mazlíčků Venkovní koupelna pod širým nebem Lázeňská kamna na dřevo Vana Venkovní pilinové eko WC Nabídka vína a šumivých vín

Zařízení

Elektřina venku, powerbanka uvnitř stanu Přírodní kosmetika, župany, ručníky, fén na vlasy Kuchyňský koutek s lednicí, varnou konvicí a kávovarem