Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 500 Kč
za noc
Jen hodinku od Prahy se na jedné louce uprostřed jihočeských lesů ukrývá chatová vesnička s kouzelným jménem Malý Oslov. S úžasným výhledem na soutok řek Otavy a Lomnice se stane na pár dnů vašim domovem - místem, kde můžete ležet na louce, poslouchat zpěv ptáků, zaplavat si v bazénu, rozečíst román, hrát si s dětmi, rybařit, houbařit, a nebo třeba prospat celý den.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Samotná vesnička má 21 různě velkých, barevných domečků, pro dvě až osm osob, s celkovou ubytovací kapacitou 80 osob. To z ní dělá ideální místo pro svatby, firemní akce nebo rodinné oslavy.
Číst více
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Venkovní bazén
19x 25000 m2 19x

Skvělý skupinový getaway (až pro 50 osob v zimě / 80 osob v létě) v přírodě s nadstandartním zázemím - Podcastové studio, Atelier, Shisha-Hut, Masérna, Playstation House, Posilovna a mnoho dalšího. Celý areál o rozloze 25 000 m2, 20 tiny houses a hlavní společná chata v southern-stylu s profi gastro kuchyní, barem, velkým lounge prostorem s krbem a zastřešenou vyhřívanou terasou jen pro Vás.

Od 30 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Pro každého něco

Na výběr budete mít z několika druhů chatek - šest romantických chatiček pro páry, devět prostornějších family chatiček, čtyři chatičky pro skupinky přátel, obří chata se společenskou místností a zastřešenou terasou, s možností přespání pro šest lidí.

Týdenní pobyty

Hledáte vhodné místo pro týdenní soustředění, školu, seminář či workshop v přírodě, kde si můžete vybrat, jestli si chcete vařit sami nebo preferujete pobyt i se stravováním? Tady vám rádi vše připraví na míru vašim potřebám.

Svatba se vším všudy

Malý Oslov je už na první pohled místo jak stvořené pro vaši svatbu. Nejen svojí krásou, roztomilostí či fotogeničností, ale také velmi praktickou výhodou, že naprosto vše se zde může dít na jednom místě.

Na chatičkách

Na chatičkách najdete varnou konvici, ledničku, dvojsporák a výbavu na vaření i stolování, wifi, voňavé povlečení a ručníky. V chatkách je elektřina, ovšem zatím není zavedená voda, tu si můžete doplňovat v areálu. Nové koupelny jsou sdílené, uzamykatelné a určené pro jednu až dvě osoby.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Oslov ev. č. 47
398 35 Oslov
Navigovat Web