Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 579 Kč
za noc
Prozradíme vám tajemství. Uprostřed malé vesničky kousek od Nepomuku se za těžkými dřevěnými vraty skrývá oáza rozkvetlých květin, vysokých tújí, šumících břízek, kamenných jezírek a voňavých bylinek. Objímají dřevem provoněnou chatku, vaše útočiště v každém ročním období.    
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Útulná chatička je to pravé ořechové pro všechny zamilované. Ráno po probuzení začněte den pečlivě namíchanou směsí bylinkového čaje od majitelky Jany. Sedněte si na krytou venkovní terasu do zavěšeného křesla a poslouchejte probouzející se přírodu.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
2x 30 m2 2x

Chatka se saunou, zvukovou lázní a odpočinkovou zónou u jezírka

Od 3 540 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Překvapení v kuchyni

Ve vybavené kuchyni na vás čekají sezonní dobroty od místních farmářů. Ochutnejte ovocné marmelády, poctivé paštiky a k vínu ideální olivy.

Uvolněte tělo

Večer si můžete zpříjemnit masážemi. Vyberte si ze široké nabídky masážních pomůcek včetně popsaných postupů, díky kterým bude příjemný prožitek co nejintenzivnější.

Večer v sudu

Při klidném večeru vyzkoušejte saunový sud. Z lehátek na venkovní terase potom sledujte západ slunce se skleničkou v ruce. Perfektní zakončení vašeho dne.

Plody zahrady

Až vás během odpočinku u jezírka přepadne chuť na něco dobrého, projděte se po něžné zahradě a natrhejte si čerstvé bylinky a ovoce, které jsou vám volně k dispozici.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Mileč
335 01 Nepomuk
Navigovat Web