Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Prozradíme vám tajemství. Uprostřed malé vesničky kousek od Nepomuku se za těžkými dřevěnými vraty skrývá oáza rozkvetlých květin, vysokých tújí, šumících břízek, kamenných jezírek a voňavých bylinek. Objímají dřevem provoněnou chatku, vaše útočiště v každém ročním období.  

 

Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Útulná chatička je to pravé ořechové pro všechny zamilované. Ráno po probuzení začněte den pečlivě namíchanou směsí bylinkového čaje od majitelky Jany. Sedněte si na krytou venkovní terasu do zavěšeného křesla a poslouchejte probouzející se přírodu.
Číst více
Gril / ohniště
Biotop
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Servis přímo od majitelů

Naše tipy

Překvapení v kuchyni

Ve vybavené kuchyni na vás čekají sezonní dobroty od místních farmářů. Ochutnejte ovocné marmelády, poctivé paštiky a k vínu ideální olivy.

Uvolněte tělo

Večer si můžete zpříjemnit masážemi. Vyberte si ze široké nabídky masážních pomůcek včetně popsaných postupů, díky kterým bude příjemný prožitek co nejintenzivnější.

Večer v sudu

Při klidném večeru vyzkoušejte saunový sud. Z lehátek na venkovní terase potom sledujte západ slunce se skleničkou v ruce. Perfektní zakončení vašeho dne.

Plody zahrady

Až vás během odpočinku u jezírka přepadne chuť na něco dobrého, projděte se po něžné zahradě a natrhejte si čerstvé bylinky a ovoce, které jsou vám volně k dispozici.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Mileč 1
33501 Nepomuk
Navigovat Web

Ubytování

Bez domácích mazlíčků Koupelna se sprchovým koutem a WC Do chatky můžete i s dětmi, ale doporučujeme je protentokrát nechat doma

Zařízení

Nabídka vín a šumivých vín Plně vybavená kuchyně (lednice, indukční deska, kávovar, nádobí, toastovač, topinkovač)