Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 320 Kč
za noc
Nedaleko centra lázeňského města Jeseník se mezi stromy ukrývá architektonická perla z konce 19. století. Impozantní stavba je dokonalým svazkem historické atmosféry a moderního relaxačního prostoru, a poskytuje tak jedinečné ubytování i uvolnění v romantickém wellness & spa.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jedné z nejkrásnějších neobarokních vil Jeseníku se podařilo citlivou renovací vrátit její nebývalou slávu. Že jste se ubytovali ve výjimečné rezidenci pocítíte už ve vstupní hale díky masivnímu schodišti a starožitnému nábytku.
Číst více
Vítěz v kategorii Spa & Wellness 2022
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 500 Kč
za noc

Naše tipy

Báječné spa

Ponořte se do relaxačního bazénu s tryskami. Vypoťte se ve finské, parní i solné sauně a skočte poté do venkovního ochlazovacího bazénku nebo zážitkové sprchy. Určitě si oblíbíte venkovní vířivku s relaxační zónou, která má i svou privátní variantu pro romantické chvíle. Třešničkou na dortu je pak široké spektrum spa procedur, zejména masáží a zábalů.

Lokalita

Vila je vzdálena přibližně 500 metrů do centra Jeseníku a 10 minut chůze od autobusového nádraží.

Pochutnáte si

Vysoký standard služeb si hotel zachovává také v restauraci, která nabízí tradiční české i mezinárodní pokrmy a vaří výhradně ze sezonních a regionálních surovin.

Sport

Místní hory si užije v létě i v zimě. Na recepci vám rádi zprostředkují zapůjčení jízdního kola nebo lyží či snowboardu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Josefa Hory 673
790 01 Jeseník
Navigovat Web