Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 320 Kč
za noc
Nedaleko centra lázeňského města Jeseník se mezi stromy ukrývá architektonická perla z konce 19. století. Impozantní stavba je dokonalým svazkem historické atmosféry a moderního relaxačního prostoru, a poskytuje tak jedinečné ubytování i uvolnění v romantickém wellness & spa.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jedné z nejkrásnějších neobarokních vil Jeseníku se podařilo citlivou renovací vrátit její nebývalou slávu. Že jste se ubytovali ve výjimečné rezidenci pocítíte už ve vstupní hale díky masivnímu schodišti a starožitnému nábytku.
Číst více
Vítěz v kategorii Spa & Wellness 2022
Parkování
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Báječné spa

Ponořte se do relaxačního bazénu s tryskami. Vypoťte se ve finské, parní i solné sauně a skočte poté do venkovního ochlazovacího bazénku nebo zážitkové sprchy. Určitě si oblíbíte venkovní vířivku s relaxační zónou, která má i svou privátní variantu pro romantické chvíle. Třešničkou na dortu je pak široké spektrum spa procedur, zejména masáží a zábalů.

Lokalita

Vila je vzdálena přibližně 500 metrů do centra Jeseníku a 10 minut chůze od autobusového nádraží.

Pochutnáte si

Vysoký standard služeb si hotel zachovává také v restauraci, která nabízí tradiční české i mezinárodní pokrmy a vaří výhradně ze sezonních a regionálních surovin.

Sport

Místní hory si užije v létě i v zimě. Na recepci vám rádi zprostředkují zapůjčení jízdního kola nebo lyží či snowboardu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Josefa Hory 673
790 01 Jeseník
Navigovat Web