Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 800 Kč
za noc
V malebné krajině nedaleko Prahy a Karlštejna, na úpatí Brdských hřebenů, leží město Řevnice. V srdci Řevnic v historickém domě přímo na náměstí vznikl zbrusu nový designový boutique hotel s krásnými apartmány a pivovarem, co by kamenem dohodil.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dům byl dlouhé roky opuštěný a jen chátral, naštěstí se našli skvělí noví majitelé, kteří si ho vzali pod svá křídla a vybudovali z něj nádherný hotel, který milují i místní. Díky tomu tu vznikla příjemná komunita a Řevničtí se mají kde scházet. Na první pohled vypadá hotel maličký, vybírat však můžete z dvanácti pokojů. Všechny jsou inspirované dějinami Řevnic společně s příběhy zdejších osobností.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Máme vlastní pivo
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 000 Kč
za noc

Naše tipy

Strategická lokalita

Boutique Hotel Corso má ideální strategickou polohu pro objevování všech krás údolí Berounky. Vyrazte obdivovat nedaleké hrady a zámky, vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout Křivoklát ani Karlštejn.

Snídaně na jedničku

Snídaně v butikových hotelích jsou většinou skvělé, připravované á la minute, čerstvé a bohaté. Nejinak tomu je i tady.

Na kolo i do lesa

Boutique Hotel Corso Řevnice je obklopeno hlubokými Brdskými lesy, ideální prostředí na houby, výlety a turistiku. Zároveň vede skrz toto kouzelné místo hned několik cyklo tras, stačí nasednout a vyrazit!

Pivovar za rohem

Kromě restaurace můžete zajít i do Pivovaru Řevnice přímo u místního nádraží. Vlastní ho stejní majitelé jako hotel. Před lety ho zrekonstruovali a v současné době zde vaří poctivou Řevnickou 10° a 12°.

Ideální home office

Pokoje prošly kompletní rekonstrukcí - jsou nádherné, světlé a poskytují dokonalé pracovní prostředí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 2
252 30 Řevnice
Navigovat Web