Boutique hotel Corso

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Dlouho nevyužívaný dům na náměstí v Řevnicích se po dlouhých peripetiích probudil znovu k životu a rovnou ve formě designového Boutique hotelu Corso, ke kterému patří výborná restaurace a dokonce i pivovar. Areál nezůstal uzavřen pro veřejnost, naopak tu majitelé vytvořili příjemnou zkratku z náměstí přímo na nádraží, kde pivovar stojí.

Vybavení

Jak to tam chodí

Boutique hotel Corso je umístěn v nejstarší budově v Řevnicích, přímo na  náměstí. Jen půl hodiny autem nebo vlakem z Prahy, přitom tak blízko k přírodě. Dům byl dlouhé roky opuštěný a  jen chátral, což samozřejmě nevrhalo příjemné světlo na obec. Naštěstí se našli skvělí noví majitelé, kteří si ho vzali pod svá křídla a vybudovali z něj nádherný hotel, který milují i místní. Díky tomu se tu vybudovala příjemná komunita a řevničtí se mají opět kde scházet.

Kde budete spát

Na první pohled vypadá hotel maličký, vybírat však můžete ze dvanácti pokojů. Všechny jsou inspirované dějinami Řevnic společně s příběhy zdejších osobností. Jsou vybavené historickým nábytkem, avšak doplněné o moderní prvky. Pokoje jsou pro dvě nebo pro čtyři osoby. Každý je jiný, všechny ale naprosto dechberoucí. Jeden má holé zdi, odkazující na dávný požár, další je plný odkrytých trámů s volně stojící designovou vanou uprostřed koupelny, jiný je zase mezonetový plný dřeva a závěsných houpaček. Věřte, že vybrat si jen jeden bude opravdu náročné.

Co tam můžete dělat

Kromě restaurace můžete zajít i do Pivovaru Řevnice přímo u místního nádraží. Vlastní ho stejní majitelé jako hotel. Před lety ho zrekonstruovali a v současné době zde vaří poctivou Řevnickou 10° a 12°. K tomu můžete zakousnout i něco dobrého na zub, především jídlo tradiční české kuchyně, jako jsou výpečky, hovězí guláš nebo vařené koleno. Moderní gastronomie se ale podává také přímo v Corsu, v hotelové restauraci. Vaří skvěle, s nádechem Itálie v kombinaci se zajímavými víny. Poloha hotelu je vhodná i pro podnikání všemožných výletů po údolí Berounky. Neměli byste vynechat návštěvu Křivoklátu, Karlštejnu nebo třeba lomu Velká Amerika.

Co byste měli ještě vědět:

Pokud přijedete autem, můžete ho nechat kousek opodál na veřejném parkovišti

Ráno si můžete nechat zajistit vynikající snídani ve formě vajíček, čerstvého pečiva a spoustou dalších pochutin

Na večeři si raději udělejte rezervaci do restaurace

Wifi tu je samozřejmě taky. Navíc v hotelu najdete spoustu malých zákoutí, pokud potřebujete pracovat


Další nabídky v této lokalitě

Aria Hotel Prague

Upper Class

Dancing House – Tančící dům hotel

Hotely

Design Hotel Neruda

Boutique hotely

Dvůr Hoffmeister

Hotely

VIPLiving Houseboat

Glamour camping