Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 800 Kč
za noc
V malebné krajině nedaleko Prahy a Karlštejna, na úpatí Brdských hřebenů, leží město Řevnice. V srdci Řevnic v historickém domě přímo na náměstí vznikl zbrusu nový designový boutique hotel s krásnými apartmány a pivovarem, co by kamenem dohodil.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Dům byl dlouhé roky opuštěný a jen chátral, naštěstí se našli skvělí noví majitelé, kteří si ho vzali pod svá křídla a vybudovali z něj nádherný hotel, který milují i místní. Díky tomu tu vznikla příjemná komunita a Řevničtí se mají kde scházet. Na první pohled vypadá hotel maličký, vybírat však můžete z dvanácti pokojů. Všechny jsou inspirované dějinami Řevnic společně s příběhy zdejších osobností.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Máme vlastní pivo
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly

Pokoje

Naše tipy

Strategická lokalita

Boutique Hotel Corso má ideální strategickou polohu pro objevování všech krás údolí Berounky. Vyrazte obdivovat nedaleké hrady a zámky, vaší pozornosti by rozhodně neměl uniknout Křivoklát ani Karlštejn.

Snídaně na jedničku

Snídaně v butikových hotelích jsou většinou skvělé, připravované á la minute, čerstvé a bohaté. Nejinak tomu je i tady.

Na kolo i do lesa

Boutique Hotel Corso Řevnice je obklopeno hlubokými Brdskými lesy, ideální prostředí na houby, výlety a turistiku. Zároveň vede skrz toto kouzelné místo hned několik cyklo tras, stačí nasednout a vyrazit!

Pivovar za rohem

Kromě restaurace můžete zajít i do Pivovaru Řevnice přímo u místního nádraží. Vlastní ho stejní majitelé jako hotel. Před lety ho zrekonstruovali a v současné době zde vaří poctivou Řevnickou 10° a 12°.

Ideální home office

Pokoje prošly kompletní rekonstrukcí - jsou nádherné, světlé a poskytují dokonalé pracovní prostředí.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 2
252 30 Řevnice
Navigovat Web