Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1766.45 Kč
za noc
Chystáte se do Prahy na firemní kongres nebo na výlet za památkami a nechcete se ubytovat jen tak v nějakém hotelu? Pokud toužíte po troše luxusu, když po celém dni přijdete domů, Old Royal Post bude tím pravým místem pro vás. Renesanční budova z 16. století nabízí přepychově zařízené pokoje přímo na Malé Straně.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pro svou noc si můžete vybrat z pokojů navržených ve stylu osobností české historie. Volit můžete mezi apartmány Václava Havla, Franze Kafky nebo například Marie Terezie. Všechny disponují ložnicí, obývacím pokojem s kuchyní a ve většině případů prostornou terasou pro ranní vysedávání s kávou a výhledem na stověžatou Prahu. My v Amazing Places jsme si obzvlášť oblíbili pokoj Františka Kupky nebo apartmán Praha se střešními okny. Schválně, který zaujme vás.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Přijímáme vouchery AP
Ve městě
Historické centrum
V okolí kaváren/restaurací

Pokoje

Naše tipy

Praha srdce všeho

Hlavní město vás dostane snad vším, co nabízí. Od jedinečných památek, historie, architektury až po skvělé restaurace nebo festivaly.

Bez pejska ani ránu

Vezměte pejska a zažijte společně atmosféru kouzelné Prahy, která nabízí nekonečno možností, jak si užít historické centrum na 100%.

Kavárna přímo v hotelu

Restaurace Mondieu se nachází v přízemí hotelu. Doporučujeme si tu vychutnat skvělou snídani a horkou čokoládu!

Karlův most za rohem

Legendární most z roku 1357 bude jen pár kroků přímo od vašich dveří. Z něj si vychutnejte výhledy na Pražský hrad a nezapomeňte na selfíčko.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Maltézské náměstí 8
118 00 Praha 1 – Malá Strana
Navigovat Web