Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2 300 Kč
za noc
Chystáte se do Prahy na firemní kongres nebo na výlet za památkami a nechcete se ubytovat jen tak v nějakém hotelu? Pokud toužíte po troše luxusu, když po celém dni přijdete domů, Old Royal Post bude tím pravým místem pro vás. Renesanční budova z 16. století nabízí přepychově zařízené pokoje přímo na Malé Straně.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Pro svou noc si můžete vybrat z pokojů navržených ve stylu osobností české historie. Volit můžete mezi apartmány Václava Havla, Franze Kafky nebo například Marie Terezie. Všechny disponují ložnicí, obývacím pokojem s kuchyní a ve většině případů prostornou terasou pro ranní vysedávání s kávou a výhledem na stověžatou Prahu. My v Amazing Places jsme si obzvlášť oblíbili pokoj Františka Kupky nebo apartmán Praha se střešními okny. Schválně, který zaujme vás.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Konferenční místnost
Ve městě
Historické centrum

Naše tipy

The Mailroom Bistro

Nově můžete v přízemí budovy navštívit The Mailroom Bistro, vhodné jak na snídani nebo nedělní brunch, tak na romantickou večeři. Rozhodně si sem ale zajděte ráno a nastartujte den třeba vejci Benedikt s uzeným lososem nebo nadýchanými lívanci s ovocem. A večer, až se budete po dlouhé procházce Prahou vracet zpět na ubytování, dopřejte si sklenku vína společně s něčím malým k jídlu. Za přívětivého počasí můžete posedět třeba na zahrádce ve dvoře.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Maltézské náměstí 8
118 00 Praha 1 – Malá Strana
Navigovat Web