Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 903 Kč
za noc
Na počátku byla jen rozlehlá louka uprostřed malebného Českého ráje. Teď tu svému okolí vévodí nádherná prvorepubliková vila s noblesní zahradou, které vás uchvátí už jen ze samotných fotek. To samé se stalo nám, když jsme vilu na podzim roku 2021 objevili. Během pár vteřin jsme věděli, že tohle místo je Amazing s velkým "A" a v naší rodině nesmí chybět.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ať už budete chtít trávit dlouhá rána v posteli, procházet se po rozlehlé zahradě nebo relaxovat u jezírka, rozhodně nikam nespěchejte. Tady čas plyne tak pomalu, jak mu jen dovolíte. Užívejte si to dosyta a nenechte se ničím rušit.
Číst více
Vítěz v kategorii Boutique Hotely 2022
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Soukromé wellness

Každý z hostů si může rezervovat místní wellness na 90 minut. Tělo zrelaxujete ve finské sauně nebo se natáhnete ve vířivce s výhledem na okolní přírodu.

Piknik u jezírka

V letních dnech nebude nic lepšího, než si natáhnout deku u jezírka, vzít si knížku a u toho si dát něco na zub. Připraví vám piknikový koš plný dobrot podle vašich představ a těch nejtajnějších přání.

Snídaně i večeře

Začněte den přesně tím, co máte rádi a na co máte právě chuť. Snídani si můžete objednat třeba i na terasu. Pro hosty je pak večer otevřena restaurace, kde je na výběr z několika jídel.

Čtyřkolky, buggy & elektrokola

Aby vám poznávání tohoto kouta naší země zpestřili, připravili tu pro vás půjčovnu čtyřkolek, závodní buggy či elektrokol. Nemusíte spěchat, máte celý den jen sami pro sebe.

Jízda autoveteránem

Je libo nevšední zážitek? Co takhle jízda autoveteránem! S elegancí a prvorepublikovým šarmem se tak můžete vydat třeba do nedalekého Jičína, města pohádek.

Trocha historie

Bývalé prázdninové sídlo rodiny architekta Ladislava Čapka je sice po rekonstrukci, ale nenašli byste mnoho rozdílů oproti té původní. Jen málo míst se pyšní tak precizním designem, smyslem pro detail a kvalitními materiály.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Branžež 44/12
294 02 Branžež
Navigovat Web