Villa Rosenaw

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Villa Rosenaw, to je nejstarší dům v Rožnově pod Radhoštěm. Místní vile neřeknou jinak než zámeček nebo Fassmanova vila. Pan Fassman nechal vilu vystavět na počátku minulého století pro reprezentační účely. To Ville zůstalo dodnes. Pořádají se tu během celého roku svatby, konferece, skvěle tu vaří a bez jakýchkoliv pochyb se tu i báječně odpočívá. Panenskou přírodu Beskyd budete mít přitom na dosah.

Jak to tam chodí

K vile vede dlouhá příjezdová cesta, která se vám rozprostře ihned za vstupní branou. Ta pořádná okázalost začíná ovšem až za masivními vchodovými dveřmi. Vila je krásně prosluněná,  plná světlého dřeva, skla a roztomilých pastelových barev. Na počet hostů, kteří se do hotelu vejdou, tu jsou zřízeny dvě restaurace. První, velmi světlá, s velkými okny, květinovými vzory a nádechem ženskosti je doplněna o krb.  Druhá restaurace se nachází v podzemí a okouzlí vás cihlovými klenbami. 

Kde budete spát

Ve vile je na 12 pokojů a vybírat můžete jak z jednolůžkových , které jsou ale velmi prostorné, tak z klasických dvoulůžkových, junior suite nebo dokonce z nejprostornějšího apartmánu vybaveném oproti ostatním pokojům kuchyní. Veškeré pokoje jsou světlé, účelně zařízené a s nápaditými detaily. 

Co tam můžete dělat

Valašsko přináší celou řadu aktivit. Jednou z nich je třeba kilometr volnou procházkou vzdálené Valašské muzeum nebo si vyšlápněte na zříceninu hradu Rožnov. Po hezké procházce si zajděte do restaurace na některou z místních specialit, jak jinak než od lokálních dodavatelů. S nápojem se pak usaďte v zimní zahradě, kde připravují kávu značky Rebelbean, kterou nikde jinde v okolí neochutnáte.

Co byste měli ještě vědět

Plánujete svatbu? Co takhle ve Ville Rosenaw?

Restaurace a kavárna jsou přístupné i pro neubytované hosty

Zaparkovat můžete přímo v areálu

K wifi se tu samozřejmě také připojíte

Další nabídky v této lokalitě

Rekovice

Penziony

Mariane 2

Apartmány

Villa 603

Kouzelné chalupy

Artur Štramberk

Kouzelné roubenky

Grandhotel Tatra

Hotely