Mamma's Boutique Hotel

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

V samém srdci Poděbrad na lázeňské kolonádě najdete butikový hotel, kde se o vás kompletně postarají tak, že se vám doslova nebude chtít odjet. Panuje zde velmi příjemná atmosféra, personál je nadšený a je vidět, že jim dělá radost o hosty pečovat. Hotel je jednou ze součástí konceptu skupiny Laplace, který vytvořil opravdu nevídanou oázu odpočinku a gastro zážitků obklopenou parkovou zelení. Majitelé neustále aktivně a pečlivě dohlíží, aby jejich hostům nic nechybělo.

Myslí zde i na korporátní klientelu s plně vybaveným reprezentačním salonkem s denním světlem až pro dvacet osob.

Součástí hotelu je restaurace Cucina víno&jídlo, kde vám připraví, co vám na očích uvidí. Samozřejmě i vegetariáni si přijdou na své, o milovnicích dobrého vína nemluvě. Výtečnou středomořskou kuchyni, ale i steak z toho nejlepšího masa na grilu Josper na dřevěné uhlí. Vaří se zde z čerstvých, sezónních surovin, a však leccos zde připravují sami. Mají vlastní pekaře a cukráře.Číst více

Vybavení

 • Luxusní postel
 • Parkování
 • Restaurace
 • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Obzvlášť pokoje deluxe s výhledem na kolonádu jsou nadstandardně prostorné. Každý pokoj v celém hotelu je velmi vkusně zařízený pro maximální pohodlí, velká luxusní postel a elegantní koupelna. Pokoje do dvora mají dokonce malý balkónek.

Jako třešničku na dortu, pokud snad hledáte opravdové soukromí, tu pro vás mají střešní apartmá Bella Vista. Rozlehlá terasa, nádherný výhled, infrasauna i vinotéka. Od snídaně po večeři se nemusíte o nic starat, vše vám donesou přímo k vám, budete-li chtít.

Co tam můžete dělat

V místním mini wellness můžete načerpat energii ve finské sauně s himálajskou solí nebo si vybrat masáž. Určitě stojí za to si vypůjčit hotelová retro kola a vydat se na projížďku podél břehů řeky Labe. Je libo piknik? Není problém, připraveny jsou i praktické koše – stačí říci, na co zrovna máte chuť. V těsné blízkosti města v krásné přírodě lužních lesů je 18ti jamkové golfové hřiště. Nejen děti potěší projížďka vyhlídkovým vláčkem, plavba výletní lodí, muzeum lega nebo filmových legend. Chcete- li pojmout váš pobyt i jako léčebně- terapeutický, hotel úzce spolupracuje s klinikou CRIMED, kde společně vytvořili pobytové programy. 

Co byste ještě měli vědět

 • Výtečná snídaně alá carte s uklidňujícím výhledem na kolonádu je v ceně
 • Parkování přímo v areálu hotelu je v ceně (rezervujte si však předem)
 • Stylová kola bez poplatku
 • Rezervace ve všech jejich restauracích ochotně zajistí
 • Wi-fi free v celém objektu včetně restaurace je samozřejmostí
 • Vegetariánská/bezlepková jídlo na přání připraví
 • Pejsci jsou po domluvě vítání za malý poplatek
 • Saunu nebo masáž si rezervujte ideálně předem

Ocenění

 • Vítěz v kategorii Hotely 2019 Vítěz v kategorii Hotely 2019
Veškeré ocenění

Recenze od týmu AP

Loudavým krokem
Loudavým krokem
02/05/2018
Mamma’s hotel nás okouzlil hned při vstupu - svojí vůní. Na tu opravdu nezapomeneme! Výhled přímo na kolonádu, výborná snídaně a nejpříjemnější personál, který jsme kdy zažili, byl recept na skvělý víkend v Poděbradech.
Mamma’s hotel nás okouzlil hned při vstupu - svojí vůní. Na tu opravdu nezapomeneme! Výhled přímo na kolonádu, výborná snídaně a nejpříjemnější personál, který jsme kdy zažili, byl recept na skvělý víkend v Poděbradech.

Další nabídky v této lokalitě

Hotel reSTART

Hotely

TeePee&Spa

Glamour camping

Paseca

Glamour camping

Stromhouse

Glamour camping

Chata Davidka

Kouzelné chalupy