Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 290 Kč
za noc
V samém srdci Poděbrad na lázeňské kolonádě najdete butikový hotel, kde se o vás postarají tak, že se vám nebude chtít odjet. Panuje tu velmi příjemná atmosféra, personál je nadšený a je vidět, že jim dělá radost o hosty pečovat.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Každý pokoj v celém hotelu je velmi vkusně zařízený pro maximální pohodlí, velká luxusní postel a elegantní koupelna. Pokoje do dvora mají dokonce malý balkónek. Pokoje deluxe s výhledem na kolonádu jsou nadstandardně prostorné.
Číst více
Vítěz v kategorii Hotely
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Kolo / Elektrokolo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Cyklistická trať

Pokoje

Naše tipy

Host na prvním místě

Hotel je součástí konceptu skupiny Laplace, který vytvořil opravdu nevídanou oázu odpočinku a gastro zážitků obklopenou parkovou zelení. Majitelé neustále aktivně a pečlivě dohlíží, aby jejich hostům nic nechybělo.

Firemní akce

Myslí zde i na korporátní klientelu s plně vybaveným reprezentačním salonkem s denním světlem až pro dvacet osob.

Pro sportovní nadšence

Určitě stojí za to si vypůjčit hotelová retro kola a vydat se na projížďku podél břehů řeky Labe. V těsné blízkosti města v krásné přírodě lužních lesů je 18ti jamkové golfové hřiště.

Cucina víno & jídlo

Tady připraví, co vám na očích uvidí. Výtečnou středomořskou kuchyni, ale i steak z toho nejlepšího masa na dřevěném uhlí na grilu Josper. Vaří z čerstvých, sezónních surovin, a však leccos si připravují sami. Mají vlastní pekaře a cukráře.

Pro náročné

Pokud hledáte opravdové soukromí, mají tu pro vás střešní apartmá Bella Vista. Rozlehlá terasa, nádherný výhled, infra sauna i vinotéka. Od snídaně po večeři se nemusíte o nic starat, vše vám donesou přímo k vám, budete-li chtít.

Je libo piknik?

Není problém, připraveny jsou i praktické koše – stačí říci, na co zrovna máte chuť a budete to mít připravené.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 895
290 01 Poděbrady
Navigovat Web