Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 400 Kč
za noc
Romantická usedlost v bývalém areálu jezuitského statku čeká, až okusíte její unikátní ubytování. Útulnost a styl, originální interiér s původním vybavením, terasy, krásná zahrada a výjimečná restaurace, to vše jsou důvody, proč je penzion V Polích tak oblíbený. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hosté se podle majitelů chtějí rozvádět, aby se zde mohli znovu vzít. A není divu. Kousek od penzionu je krásná, raritní osmiboká barokní kaplička, ideální pro obřad. A zdejší kouzelné prostředí je kulisou, jež s lehkostí tvoří zemitou a romantickou atmosféru. S uspořádáním oslav vám tu rádi pomohou.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Dětské hřiště / koutek
Farmářské produkty
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Naše tipy

Gastro zážitek

Průvodce Maurerův Výběr Grand Restaurant označil místní restauraci jako jednu z nejlepších u nás. Menu zde mění každý den podle dostupnosti čerstvých bio surovin a momentální inspirace. Jejich kachny, husy nebo svíčková jsou mezi gurmány vyhlášené, ale rádi vám připraví i oblíbené jídlo na přání.

Nejmenší zoo v Česku

V blízké vesnici je jedna z nejmenších zoo v Česku, Zoopark Zájezd. Jejich kontaktní koutek se zvířaty se bude líbit hlavně dětem. Dospělé bezesporu zaujme jedinečná expozice terária.

Na Okoř je cesta jako žádná ze sta

Z penzionu je to kousek na zříceninu hradu Okoř, oblíbeného cíle výletníků. V letních měsících zde pořádají festivaly a koncerty. V okolí hradu si přijdou na své i milovníci koní, cyklistiky a pěší turistiky.

Aktivní dovolená

Pokud holdujete golfu, krásné hřiště v Beřovicích jistě oceníte. Vodní radovánky si můžete dopřát v aquaparku Kladno.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Malé Číčovice 26
262 68 Malé Číčovice
Navigovat Web