Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 400 Kč
za noc
Romantická usedlost v bývalém areálu jezuitského statku čeká, až okusíte její unikátní ubytování. Útulnost a styl, originální interiér s původním vybavením, terasy, krásná zahrada a výjimečná restaurace, to vše jsou důvody, proč je penzion V Polích tak oblíbený. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hosté se podle majitelů chtějí rozvádět, aby se zde mohli znovu vzít. A není divu. Kousek od penzionu je krásná, raritní osmiboká barokní kaplička, ideální pro obřad. A zdejší kouzelné prostředí je kulisou, jež s lehkostí tvoří zemitou a romantickou atmosféru. S uspořádáním oslav vám tu rádi pomohou.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Dětské hřiště / koutek
Farmářské produkty
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 800 Kč
za noc

Naše tipy

Gastro zážitek

Průvodce Maurerův Výběr Grand Restaurant označil místní restauraci jako jednu z nejlepších u nás. Menu zde mění každý den podle dostupnosti čerstvých bio surovin a momentální inspirace. Jejich kachny, husy nebo svíčková jsou mezi gurmány vyhlášené, ale rádi vám připraví i oblíbené jídlo na přání.

Nejmenší zoo v Česku

V blízké vesnici je jedna z nejmenších zoo v Česku, Zoopark Zájezd. Jejich kontaktní koutek se zvířaty se bude líbit hlavně dětem. Dospělé bezesporu zaujme jedinečná expozice terária.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty bude na vás navíc na pokoji čekat láhev vychlazeného Prosecca jako dárek. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód VISABENEFITPROGRAM.

Na Okoř je cesta jako žádná ze sta

Z penzionu je to kousek na zříceninu hradu Okoř, oblíbeného cíle výletníků. V letních měsících zde pořádají festivaly a koncerty. V okolí hradu si přijdou na své i milovníci koní, cyklistiky a pěší turistiky.

Aktivní dovolená

Pokud holdujete golfu, krásné hřiště v Beřovicích jistě oceníte. Vodní radovánky si můžete dopřát v aquaparku Kladno.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Malé Číčovice 26
262 68 Malé Číčovice
Navigovat Web