Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 400 Kč
za noc
V dojezdové vzdálenosti od Prahy stojí bývalé hospodářské stavení, které majitelé proměnili v cílovou destinaci golfistů, gastroturistů a všech, kteří touží po příjemném odpočinku a útěku od shonu všedních dní.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vše je tu nové a prostoupeno vůní dřeva. Asi nejkrásnější pohled na okolí je na podzim, když příroda hraje všemi barvami. Skvělý pobyt v tomto čtyřhvězdičkovém resortu však přinese každá roční doba.
Číst více
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří

Pokoje

Naše tipy

Golfový areál

V resortu najdete devítijamkové golfové hřiště, kde si na své přijdou nejen profíci, ale i začátečníci a rodiny s dětmi.

Svatba jako z pohádky

Romantická zahrada s výhledem na rybník je pro dokonalou svatbu jako stvořená. S termínem ale dlouho neotálejte, resort si nastávající manželé objednávají roky dopředu.

Firemní či rodinná akce?

V Yard resortu vám pomůžou uspořádat akci dle vašich přání. Od konferencí po večírky pro malé i velké skupiny. A zajištění technického vybavení je samozřejmostí.

Pro děti

Dětské hřiště se skluzavkou, prolézačkou a dalšími herními prvky zabaví nejmenší. Dospělí si zatím mohou zahrát petanque a posedět u ohniště.

Výlety po okolí

Vydejte se do nedalekých Panenských Břežan na prohlídku nově zrekonstruované Santiniho kaple. V dojezdové vzdálenosti je také zámek Mělník, Veltrusy a Loučeň. V létě si můžete zaplavat ve vyhlášeném jezeru Lhota nebo v téměř utajeném lomu u Kojetic.

Parkování

S parkováním si zde nemusíte lámat hlavu. Resort disponuje prostorným parkovištěm a také dobíjecí stanicí pro elektromobily.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ke Tvrzi 7
250 72 Předboj
Navigovat Web