Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 800 Kč
za noc
Krásné místo, které snoubí to nejlepší z nového a starého. Historickou stavbu zrekonstruovala rodina, která toto místo vlastní a vytvořila zde oázu moderního designu s útulnými pokoji, výbornou restaurací a příběhem, který vás bude bavit.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Každý ze šesti pokojů je originálně vybavený ručně dělaným nábytkem. Ten vyráběl během časů pandemie pan majitel a k výrobě využíval kusy staré lodi nebo dřevo z Malajsie, které takto doputovalo až do Českého Krumlova. Díky tomu, že penzion najdete v samém centru města, většina pokojů má krásný výhled přímo na místní zámek.
Číst více
Parkování
Netflix/HBO
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Adult only
V okolí kaváren/restaurací

Pokoje

Naše tipy

Ideální únik pro páry i menší rodiny

Penzion nabízí dvoulůžkové pokoje, ale rádi vám nabídnou také přistýlku pro dítě. Mazlíčky pro tentokrát nechte raději doma.

Na kafe nebo bubliny

Pár kroků od Adalbertu najdete i známou kavárnu Masná 130 a hned naproti ní Prosek, budoár perlivých vín zasvěcený milovníkům bublinek. Cheers!

Servis přímo od majitelů

Příjemnou atmosféru zajišťuje milý přístup personálu, který tvoří především samotná rodina majitelů. Můžete se těšit na čerstvé květiny, usměvavé přivítání a skvělou obsluhu v restauraci.

Na kolech k Lipnu

Skvělý tip pro všechny cyklisty - nezapomeňte doma kolo a vydejte se na výlet k Lipnu, které je vzdálené pouhých 20km od Krumlova. V letních měsících můžete cestu spojit s koupáním nebo třeba vodními lyžemi.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Masná 136
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web