Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1560.00 Kč
za noc
V malebné krajině Kokořínska najdete oázu klidu a pohody. Statek rodiny Homutových z 19. století prošel velice citlivou rekonstrukcí vedenou majitelem, architektem Petrem Lorencem. Při přestavbě se podařilo spojit historický ráz stavení s moderními prvky a výsledek je více než vkusný. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vybrat si můžete z dvoulůžkových, mezonetových či rodinných apartmá, zároveň statek potěší i zamilované dvojice, které se ubytují v romantickém pokoji s volně stojící vanou. V ceně pokoje je snídaně, ovšem stojí za to objednat si také polopenzi, která zahrnuje salátový bar a výběr ze tří jídel, včetně jednoho bezmasého.
Číst více
Vítěz v kategorii Penziony
Domácí snídaně
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly

Naše tipy

Kouzelná zahrada

Z původně divoké zahrady se stalo harmonické místo, které vás svou proměnlivosti dokáže překvapit každý den. Mění charakter, barvy i vůně společně s ročními obdobími, společně s přibývajícími roky. Poskytuje útočiště těm, kdo chtějí spočinout v klidu a vychutnat si přítomný okamžik v celé jeho velikosti.

Útočiště pro rodiny

Pročistěte si mysl a probuďte důvěrně známé pocity, překryté tempem moderní doby. Nechte za hlavou hektickou atmosféru všedních dní a přijeďte si odpočinout a načerpat novou energii. Sami nebo s celou rodinou propadněte kouzlu magického prostředí kokořinské přírody i srdečnému přístupu personálu.

Svatba na statku

Na statku, s téměř tří set letou historií, vás přivítají v krásném prostředí Kokořínska, jehož srdce bije hned za brankou zahrady. Kuchař pro nevěstu s ženichem i jejich svatebčany připraví slavnostní oběd podle tradičních českých receptů, stejně jako večerní raut či grilované speciality, které si můžete vychutnat na venkovní terase s parketem. Veškerý personál se postará o vaše maximální pohodlí a spokojenost.

Hurá na výlet!

Oblast Kokořínska je vyhlášená pěšími výlety po Máchově kraji. Pokud máte rádi cyklistiku, určitě si kola vezměte s sebou. Můžete si je uskladnit ve stodole a začít vyjížďku na cyklotrase do Kokořínského dolu, která startuje nedaleko penzionu. Pokud kola nemáte, můžete si zapůjčit dvě elektrokola přímo na statku. V neposlední řadě najdete ve Mšeně známé koupaliště ve stylu Art Deco jako vystřižené z pohlednice z 30. let.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Sedlec 14
277 35 Mšeno
Navigovat Web