Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 000 Kč
za noc
Dům Utrailoo je místem, kde se propojuje láska k něžné i divoké okolní přírodě a vášeň ke sportu, obzvláště pak ke kolům. Je to doslova ráj pro všechny, pro které jsou slova bike - trail - sjezd svatou trojicí. K Trutnov Trailům je to totiž co by kamenem dohodil a vybavení domu je stejně velkorysé ke svým hostům jako k jejich dvoukolovým miláčkům.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Stylový i ležérní prostor domu je dimenzován pro čtyři hosty, kterým poslouží dvě ložnice, jídelna s plně vybavenou kuchyní, koupelna a obyvací prostor. Hřejivý prvek dřeva se prolíná všemi místnostmi a propůjčuje interiérům trochu tradiční a trochu sofistikovaný severský nádech, rozhodně je tu díky němu ale hlavně útulno.
Číst více
Na samotě
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Turistika
4x 90 m2 4x

UTRAILOO je protkaný nitkami severského stylu. Uhlazený sofistikovaný a zároveň tradiční. Nejvíc pak útulný. Uvnitř je to velké tak akorát pro čtyři. Najdete tu hlavní prostor s obývacím pokojem, jídelnou a kuchyní, dvě ložnice, koupelnu a místnost pro kola a lyže.

Od 4 300 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Adrenalin i klidný restart

Energii nasbírejte v lesích, na loukách nebo ve skalách. Je na vás, jestli to bude na kole nebo bez něj. Pozorujte krásu, ochutnejte dobrodružství i klid. I samotný dům vám taky skvěle pomůže dobít baterky - kvalitní spánek zajistí postele ve formátu king size, zatemňovací závěsy jsou samozřejmostí.

V zimě

Když zem je zkřehlá najdete UTRAILOO zachumlaný pod bělostným sněhem. Užijte si sněhové království na lyžích, stavění sněhuláků i sladké lenošení pěkně v klidu a teple.

Půjčte si kolo

Pokud nemáte své vlastní kolo po ruce, tak nezoufejte - na základně Trutnov Trailů si jednoduše online rezervujte svůj oblíbený typ nebo i model, který jste si už dlouho přáli vyzkoušet…

Pečujte o své miláčky

Stojan i základní nářadí pro případnou první pomoc pro kola jsou k dispozici stejně jako kolárna se zámky. Stačí kola pohodlně zavěsit na držák a nechat odpočívat do dalšího dobrodružství. Elektrokola se taky hezky dosytí přímo v kolárně.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Markoušovice 237
542 32 Markoušovice
Navigovat Web