Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 644 Kč
za noc
Sopoty si zamilujete pro jejich magickou a elegantní atmosférou doby belle époque. Historické vily, kavárny s výhledem na moře, široké promenády se secesními lampami...snadno se vám tak stane, že si budete připadat jako v kulisách romantického filmu, ale vše je víc než opravdové. Perlou Sopot je ikonické molo vstupující 500m do Baltského moře. Jeho impozantní délka zaručuje výjimečné výhledy na malebný Gdaňský záliv i nekonečný mořský obzor.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Apartmány Sanhaus nás nadchly jednoduchostí, nadčasovým stylem i spoustou sympatických detailů. Jsou jednoznačně skvělou volbou pro všechny, kdo ocení klid, soukromí i komorní atmosféru uprostřed městského dění. Ačkoli se každý z apartmánů nachází na trochu jiném místě, z každého z nich to budete mít na pláž vždy pár kroků a stejně tak je vždy po ruce i veškeré potřebné městské zázemí.
Číst více
Parkování
Netflix/HBO
Baby friendly
Ve městě
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Trojměstí

Sopoty jsou součástí tzv. Trojměstí, tedy aglomerace tří měst - historického Gdaňsku, lázeňských Sopot a moderní Gdyně. Města jsou propojena svižnými linkami městské dopravy i spoustou cyklotras, snadno se tak můžete pohybovat tam, kde vás to zrovna zláká.

Od všeho trochu nebo hodně

Sopoty jsou ideální místo, pokud si chcete užívat městských výhod a radovánek a zároveň mít divokou baltskou přírodu doslova pod nosem. Přes den vyražte na pláž, na kolo či na procházku do okolních borovicových lesů a večer se nechte vtáhnout vírem temperamentního letoviska…

Do lesa za kulturou

Lesní opera (Opera Leśna) je otevřený amfiteátr, který kromě nádherné lokalizace uprostřed lesní zeleně vyniká i perfektní akustikou a svými scénickými možnostmi. V repertoáru najdete celou paletu žánrů, doporučujeme tedy hlavně mrknout na program včas a ulovit si svůj zážitek.

V každém ročním období

Vřele doporučujeme vyrazit do Sopot i mimo letní sezónu. Zimní aura pobřeží ohromně sluší a co víc, blahodárné působení vzduchu je díky silnějším a větším vlnám nejvýraznější právě v zimě.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Heffnera 47/2
81-708 Sopot
Navigovat Web