Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 756 Kč
za noc
Sopoty jsou známým přímořským letoviskem, které v sobě má něco z magické atmosféry doby Belle Epoque. Elegantní historické vily střídají útulné kavárničky, které vás snadno zlákají výborným zákuskem a kávou s výhledem na moře. Perlou a ikonou města je dřevěné molo z 19. století, které se táhne více než 500 metrů do Baltského moře a na kterém zažijete jedny z nejromantičtějších západů slunce.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Apartmány Baltic Wave mají prvotřídní lokalizaci - nachází se v samém srdci města, při tom v postranní tiché uličce, která zaručuje naprostý klid a soukromí. Prostory apartmánů jsou zařízeny velmi stylově i prakticky zároveň - nechybí kuchyňský kout s veškerým potřebným vybavením. Úžasným bonusem vám budou i výhledy do okolní zeleně, díky kterým jsou apartmány doslova oázou v centru města. Co víc pláž je odtud vzdálená jen 300m, takže doslova co by kamenem (nebo raději mušlí) dohodil.
Číst více
Netflix/HBO
Singltrek
Eco produkty
V okolí sjezdovky
Turistika
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Wellness po ruce

Po dni plném zážitků můžete relaxovat v sauně nebo si dát do těla v posilovně. Obojí je součástí apartmánů.

Voňavé maličkosti

V apartmánech vám bude k dispozici káva Nespresso a kosmetika značky L'occitane. Vůni obojího zbožňujeme!

Snídaně na pláži

Na snídani doporučujeme vyrazit do restaurace U Brzegu - je přímo na pláži, servíruje skvělé dobroty a z vašeho apartmánu tam budete do pár minut.

Trojměstí

Sopoty jsou součástí tzv. Trojměstí, tedy aglomerace tří měst - historického Gdaňsku, lázeňských Sopot a moderní Gdyně. Města jsou propojena svižnými linkami městské dopravy i spoustou cyklotras, snadno se tak můžete pohybovat tam, kde vás to zrovna zláká.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Bałtycka 6
81-707 Sopot
Navigovat Web