Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 43812.86 Kč
za noc
Nádherná, čistá příroda, dokonalý komfort, klidné slow prostředí, blahodárné SPA a poctivé jídlo z lokálních surovin. Tomu říkáme tichý luxus, který stojí za to si dopřát. Hotel Saltic Resort & SPA Łeba nabízí toto vše v jedinečné přímořské scenérii Baltu a jeho nevšedních krás.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Komplex Saltic Resort & SPA se skládá ze dvou částí - v budově Moře najdou dokonalé zázemí především rodiny s dětmi, budova Forest pak nabídne svůj klid a komfort obzvláště dospělým hostům. V každé z budov je hostům k dispozici wellness s vnitřními i venkovními bazény a saunami, takže vodní radovánky a klidný relax se nikterak nevylučují. Celý komplex je koncipován tak, aby dokonale zapadal do místní krajiny a harmonicky s ní ladil nejen na pohled.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Místo na teambuilding
Masáže

Naše tipy

SPA

Paleta SPA procedur je široká a lákavá - nechte se opečovat kvalitní organickou kosmetikou a zkušeným profi personálem a dotkněte se pocitu znovuzrození.

Zvířecí miláčci vítáni

Své zvířecí mazlíčky vemte rozhodně s sebou - nejenže jsou na ně v hotelu skvěle připraveni, ale hlavně si společné procházky po pláži či lesem báječně užijete!

Blahodárné klíma

Baltské pobřeží má díky svému mikroklimatu široké spektrum léčivých účinků na celý organismus. Nejlepší na tom je, že stačí ležet na pláži a zhluboka dýchat a celé blaho se děje samo...

100% kids friendly

Resort je perfektně připraven pro dětské hosty - herny i venkovní hřiště jsou přitom vytvořeny velmi originálně a stylově, především z přírodních materiálů, které potěší i oko dospěláků. Během prázdnin (i těch jarních) jsou pro děti připraveny i animační programy a workshopy.

Cocktail bar

Večer se stavte v baru na originální drink, sklenku vína nebo osvěžující nealko a užijte si opět trochu jinou, ale opět skvělou atmosféru místa.

Słowiński národní park

Významným bodem v okolí Łeby je Słowińský národní park, na jehož území se nachází největším pás pohyblivých dun v Evropě. Duny dosahují výšky až 40m a jsou unikátem v rámci celého Baltského pobřeží.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nadmorska 23A
84-360 Łeba
Navigovat Web