Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 485 Kč
za noc
Spojení hor a jezera je jedno z nejlepších, které si pro vydařenou dovolenou umíme představit. Lemon Resort Spa je přesně tím místem, kde večer budete pozorovat slunce zapadající za horský obzor a po ránu vás probudí jeho měkké světlo odrážející se od vodní hladiny. A mezitím jen relax v krásném prostředí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Rezort nabízí pokoje ve čtyřech různých kategoriích, vždy ale můžete očekávat moderní a vkusně zařízené interiéry, útulno a naprostý komfort. Nekonečná vodní plocha Rožnovského jezera a zvlněná krajina pohoří kolem pak přirozeně skýtají nepřeberné možnosti pro aktivní i pohodové vyžití ve vlastním rytmu. A pokud se vám zrovna nebude chtít vytáhnout paty z hotelu, tak je vám k dispozici venkovní bazén a hotelová wellness a SPA zóna.
Číst více
Biotop
Dětské hřiště / koutek
Wellness
Cyklistická trať
Turistika
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Na vodu

Pro hotelové hosty je k dispozici svkělé zázemí pro vodní radovánky - svezte se třeba na elektrickém katamaránu nebo na motorovém člunu anebo si vyjeďte sólo na paddle boardu či kajaku.

Na lyže i na běžky

V zimě má jezero a krajina kolem také své neobyčejné kouzlo, navíc je v okolí jezera spoustu malebných tras pro běžkaře a vybírat můžete i mezi několika sjezdovkami.

Za každého počasí…

…je co podniknout. Využijte dobře vybavené posilovny, squashového kurtu nebo si zaplavejte v bazénu. Nejmenší určitě ocení herničku, vy zas luxusní péči v hotelovém SPA.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Gródek Nad Dunajcem 83
33-318 Gródek Nad Dunajcem
Navigovat Web