Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 838 Kč
za noc
„Ať už náležejí mezi měšťanstvo, nebo lid prostý, ať již mají kupu dítek, nebo spíše už hýčkání vnoučat patří mezi jejich kratochvíle, vašnosto, vypnou smartfoun a vyměněj ho za sukovici a hybaj na výlet!“ Takto láká majitel Jarda Bůbal nové hosty. No posuďte sami, nezní to skvěle?
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Bývalou schwarzenberskou myslivnu v srdci Šumavy přestavěli majitelé na stylové apartmány s duší. Ze statku koukáte na Lipenskou přehradu, za zády se vám naopak rozpíná Šumavský národní park. Přestože se jedná o venkovské stavení, budova byla navržena velmi inteligentně. Pro vstup zde používáte čipy, v případě potřeby dálkové ovládání prostřednictvím telefonu. Využívat můžete samozřejmě i společné prostory, kde mimo jiné najdete pračku se sušičkou.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Cyklistická trať

Pokoje

Naše tipy

Aktivní dovolená

Chcete-li prožít svou dovolenou aktivně, můžete si na statku zapůjčit in-line brusle. V těsné blízkosti totiž začíná stezka, která vede z Nové Pece přes Černý Kříž až do Stožce. Raději byste vyrazili na kola? Zapůjčit je zde také není problém. V letních měsících navíc můžete vyzkoušet paddleboardy a otestovat, jak jste na tom s koordinací těla.

Kam na výlet?

Udělejte si výlet do romantického Českého Krumlova, který je od statku vzdálen pouhých 40 km.

Kouzelná knihovna

Pro nás nejlepší místo na statku? Rozsáhlá knihovna se spoustou zajímavých knížek, kde můžete po večerech vysedávat a číst si nebo se naopak družit se svými blízkými při hraní společenských her.

Za sněhem

V zimě si naopak zajeďte do nedalekého lyžařského střediska Hochficht. Majitelé jsou úžasní a zajistí vám i zapůjčení lyží nebo snowboardů.

Medvědí stezka

Projděte se po Medvědí stezce, která je dlouhá 14 kilometrů. Tato stezka je nejstarší naučnou stezkou na Šumavě a pojí se s historií zastřelení posledního šumavského medvěda.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dlouhý Bor 12
38462 Nová Pec
Navigovat Web