Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 750 Kč
za noc
Vila, jako vystřižená z pohlednice rakouských Alp. Tuhle ale najdete v Beskydech. Majestátně stojí pod vrcholy Smrku a Lysé hory na velkém pozemku, pokrytém stromy, zelení a zdobným kamením.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jako v Rakousku to tady nejen vypadá, ale taky se tady tak budete cítit. Stačí vzít lyže, vyrazit na nejbližší svahy, kterých je v okolí několik, nebo pohorky, či kolo a vydat se do zdejších krás přírody.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Soukromá vířivka
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Krb
Venkovní bazén

Pokoje

Naše tipy

Relax v sauně

Kde jinde se po celém dni odpočinout než v útulné sauničce s napnlěnou vinotékou. To vše na vás čeká v suterénu. Vyběhnout z ní na zahradu, skočit do sněhu, nebo si dát studenou sprchu a lehnout si na terasu.

Moderní a plně vybavená kůlna na zahradě

Těšit se můžete na krásný krb, sedačku, manželskou postel, kuchyňku a velký společný jídelní stůl. Bude sloužit jako milé místo na menší oslavy, posezení s přáteli, nebo kde se všichni k večeru sejdou a u plápolajícího ohně a u něčeho dobrého si popovídají zážitky z celého dne. Kůlnu si budete moci pronajmout i samostatně pouze pro vás.

Nechce se vám vařit?

I na to jsou majitelé připravení. Na vyžádání vám zařídí snídaňové koše, catering, přípravu oslavy, nebo třeba plný piknikový koš dobrot.

Milujeme Beskydy

Ráj sportovců - golfistů, turistů, cyklistů a houbařů. V každém ročním období tady najdete to správné vyžití. Tohle je místo, kde se nebudete nudit, ale kdybyste chtěli, tak samozřejmě můžete!

Vše je o detailech

Na Kamenné stráni se setkáte jen s kvalitními materiály, ručně opracovaným dřevem doplněné o detailní kovářskou práci . Doufáme, že tak, jako my, ucítíte z toho místa respekt a souznění s okolní přírodou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Metylovice 529
739 49 Metylovice
Navigovat Web