Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 3 380 Kč
za noc
Lanterna je hotel s historií sahající do 60.let. Do malebných kopců Velkých Karlovic tak neodmyslitelně patří. Prošel kompletní rekonstrukcí a my máme radost, že ho můžeme přivítat i v naší Amazing rodině.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Za vším hledejte sny. Velké Karlovice byly srdeční záležitostí majitele, který tady měl chalupu a rozhodl se realizovat své odvážné plány, jak zdejší oblast proměnit v moderní cestovatelskou destinaci v duchu Itálie či Rakouska.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Místo na teambuilding
Masáže
Turistika

Naše tipy

SPA ráj

Pokud nebudete chtít, nemusíte z wellness vytáhnout paty. V Lanterně si užijete bazén, Whirlpool, finskou saunu, parní lázeň. Na Horalu pak hlavně saunový svět, saunové rituály a termální bazény.

Gastronomii povyšují na zážitek

Ať už si vyberete z menu cokoliv, nesáhnete vedle. Velkou inspirací jsou pro Lanternu totiž stáže u michelinských šéfkuchařů v Česku a Itálii. Úzce spolupracujÍ také s Pavlem Sapíkem. Základem všeho jsou však kvalitních suroviny od lokálních dodavatelů.

Originální firemní setkání, teambuildingy, večírky

Lanterna nabízí skvěle zázemí pro vše, co si s kolegy přejete zažít. Konferenční prostory, velkou ubytovací kapacitu, wellness, ale hlavně jedinečný program. Naučí vás, jak dělat ten pravý valašský frgál, poznat místní tradice, zdolat hory, ať už pěšky, nebo na kole. Nebo pro vás zorganizují originální bojovku.

Za kulturou na Lanternu

Žije to tady! Kalendář akcí pořádaných na Lanterně praská ve švech. Těšit se můžete na galavečery, přednášky, kurzy etikety, hudební večery, motivační přednášky, degustační večery nebo na noc bílých lanýžů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Léskové 659
75606 Velké Karlovice
Navigovat Web