Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 200 Kč
za noc
Majitelé se při budování luxusních apartmánů řídili tím, aby vytvořili místo podobné Alpským chaletům. Proto před pár lety vzniklo jedno takové, stvořené jak pro náročnou klientelu, tak pro rodiny s dětmi. Ráno se budete probouzet s výhledem na sjezdovku a večer budete spokojeně uléhat do pohodlných postelí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Součástí residence je i restaurace v rustikálním stylu. Apartmány poskytují pohodlné ubytování s ložnicí a obývákem s rozkládací sedačkou nebo ještě navíc výklopnou postelí. Všechny apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout a samostatnou koupelnu vybavenou přírodní kosmetikou. A jako bonus? Krásná francouzská okna se vstupem na vlastní terasu.
Číst více
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Restaurace v uličce

Neobyčejný zážitek v podobě zážitkové gastronomie. Ráno se tu podávají skvělé snídaně - vychutnat si můžete vajíčka, spoustu ovoce a zeleniny, pečivo nebo sladké dobroty. Večer si naopak udělejte rezervaci, v menu najdete převážně české speciality. V rámci pobytu máte 10% slevu do restaurací Felicity (Restaurace „v Uličce“ a Restaurace na Hotelu Sněžka).

Balíčkujeme

V nabídce jsou také speciální pobytové balíčky pro rodiny s dětmi, pro turisty nebo víkendové dámské jízdy, kam mají muži vstup zakázán.

Zasloužený odpočinek

K zpříjemnění vašeho pobytu využijte služeb zcela nového Felicity Spa centra. Nabízí možnost uvolnění a relaxace, odpočinku od každodenních starostí a stresů.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Okružní 183
543 51 Špindlerův Mlýn
Navigovat Web