Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
9 / 10
potvrzeno
Od 2 000 Kč
za noc
Přijeďte si na pár dní vyzkoušet, jaké je, žít ve starém domě s atmosférou let dávno minulých, přitom se všemi vymoženostmi moderní doby. První obyvatel se v tomto domě eviduje již v roce 1860, to je opravdu hodně historie.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Přespat můžete v pěti pokojích, které nesou jména předválečných majitelů. Marie, Emma, Ernestine, Josef a Ferdinand. Všechny najdete v podkroví a každý z nich má své vlastní kouzlo a jsou tak útulné!
Číst více
Vinný sklípek
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Cyklistická trať
Adult only

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 2 000 Kč
za noc

Naše tipy

Úzké sepětí historie a moderny

Celým místem prostupuje myšlenka o zachování a opětovné využití starých materiálů. Objevujte venkovský život ve znovu oživených řemeslných detailech - klenutých stropech, nebo ručně tesaných dřevěných trámech.

Sauna, vířivka i ochlazovací bazének

Budete na samotě u lesa, zato s wellness, za které by se nemohl stydět ani luxusní hotel, no není to sen? Pozorujte z vířivky hvězdy, které díky nulovému světelnému smogu, nikde jinde neuvidíte.

Kolo v hlavní roli

Rychlebské hory zná snad každý milovník kol. Čekají na vás ty nejlepší traily a síť stezek pro cyklisty, které byly vytvořeny ze starých loveckých chodníků.

Je libo jóga víkend, nebo team building?

Fajn TAJM je pro to tím ideálním místem. Pro deset z vás vám připraví nezapomenutelný pobyt v domě, který k vám svou historii mluví sám a v přírodě, kde se chcete na chvíli ztratit.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Černá Voda, č.ev. 258
790 54 Černá Voda
Navigovat Web