Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 499 Kč
za noc
Uprostřed lesů, na kraji rybníka, pod malebným vrcholem Melechov se v areálu Hotelu Kouty ukrývá pět milých chatiček. Kouzelná atmosféra tohoto místa nás naprosto učarovala. Vše, co je zde vybudováno, je v souladu a s respektem k okolní přírodě.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Samotné chatičky stojí v lese, pod mohutnými stromy, cestu k nim vám lemují světýlka a přírodní chodníček. Přivítá vás otevřený prostor s kuchyňkou, posezením, sedačka s polštáři, dekou a krásný výhled do místních lesů. V samotné špičce chatičky pak budete spát a že se tady spí parádně.
Číst více
Gril / ohniště
Biotop
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Krb
6x 45 m2 6x

V areálu Hotelu Kouty se nachází romantické lesní apartmány. Umístěny jsou v lese, blízko louky a potoka, jsou po kompletní rekonstrukci.

Od 2 798 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Tolik aktivit všude kolem

Ptáte se, co tady dělat? Využít kopců a lesů kolem, objet je na kole, na běžkách, nebo projít pěšky. Nechcete opustit areál? Nemusíte. Zkuste tenis, dětské hřiště, beachvolejbal. Máte radši vodu? Užijte si den na paddleboardu, na lodičce, nebo plaváním v rybníce.

Unikátní cedrová sauna

Sauna provoněná cedrem, pohupující se na hladině s výhledem do kouzelné přírody. Užijte si pravou finskou saunu, relaxaci pod širým nebem na čerstvém vzduchu ve finském stylu.

Rybáři, zbystřete

Pár set metrů od hotelu se v obci Kouty nachází soukromý rybník. Ulovit zde můžete pstruha, kapra, ale i candáta nebo sumce. Povolenky lze po předchozí dohodě vyzvednout na recepci hotelu.

Pochutnáte si

Na vlastní kůži jsme tady zažili umění místního šéfkuchaře a máte se na co těšit. Kuchyňku v chatičce podle nás využijete jen na vaření čaje a kávy.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Rejčkov 20
584 01 Dolní Město
Navigovat Web