Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 000 Kč
za noc
U jednoho z vchodů do Adršpašsko-teplických skal najdete eco-friendly hotel Orlík. Je to ideální stylová základna pro vaše výlety po největším skalním labyrintu střední Evropy. Prestižní architektonické studio ADR citlivě zrekonstruovalo původní budovu z roku 1936 a pod vedením zkušených hoteliérů, kteří stojí také za Klášterem Broumov a nedalekým Skalním Mlýnem to tu skvěle šlape.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
V hotelu najdete 12 dvoulůžkových a jeden jednolůžkový pokoj. Styl je jednoduchý, designově střídmý a maximálně funkční. Využijte self-check-in a nabíječky aut i kol, majitelé to se snižováním ekologické stopy myslí vážně, využití pouze lokálních surovin je samozřejmostí, zaměstnávání místních lidí pak důkazem praktické udržitelnosti. Tým hotelu vám rád poradí s pěším i cyklo výletem a poradí vám i navštívit neprobádané části skalního města.
Číst více
Parkování
Domácí snídaně
Kolo / Elektrokolo
Farmářské produkty
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří

Pokoje

Naše tipy

Lokalita

Zabalit si. Parádně se nasnídat. Naplánovat si trasu a vyrazit. Dobrodružství v magickém labyrintu Adršpašsko-teplických skal bude skvělým zážitkem.

Gastro

Čeká vás nenápadný zato autentický gurmánský zážitek, místní speciality zažívají renesanci a důraz na lokální suroviny je tady pro všechny prioritou.

Cyklo-garáž a nabíjecí stanice pro elektromobily

Pokud objevujete místní krásy na kole, tak se o svého miláčka bát nemusíte. Dobít si váš vůz před odjezdem je tady samozřejmost.

Centrum Walzel – fabrika na zážitky

Navštivte při špatném počasí nejmodernější komplex krytých střelnic ve střední Evropě, bowling, fitness, lezeckou stěnu, solnou jeskyni, laserovou střelnici a mnoho dalšího.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Střmenské podhradí 181
54957 Teplice nad Metují
Navigovat Web